cinemaxBanskobystrické multikino Cinemax prináša aj v polovici letných prázdnin filmové premiéry. Od štvrtka môžete v kine vidieť rodinnú komédiu Dedo, v ktorej účinkuje napríklad aj Bolek Polívka. V premiére si však môžete pozrieť tiež sci-fi komédiu Krotitelia duchov, thriller Jason Bourne alebo akčnú komédiu s názvom Pán dokonalý.

KROTITELIA DUCHOV

Tridsať rokov po tom, čo Krotitelia duchov ovládli svet, sa obľúbená značka vracia. Režisér Paul Feig prichádza so sviežou, akciou nabitou komédiou plnou veľkolepých vizuálnych efektov. Tešiť sa môžete na jedny z najlepších amerických komičiek a možno sa objaví aj niekto zo „starej partie.“

JASON BOURNE

jason-bourneUbehlo už deväť rokov odvtedy, čo sa „zavrela voda“ nad Jasonom Bournom, keď na konci Bournovho ultimáta skočil do temných vôd newyorskej East River. Chvíľu sa zdalo, že sa hrdina jedného z najlepších thrillerov posledných čias už viac nevynorí. Našťastie režisér Paul Greengrass a predstaviteľ hlavnej postavy Matt Damon nakoniec našli scenár, ktorý im dodal chuť pokračovať. „Uznávam, že nám trvalo pomerne dlho, kým sme našli ten správny príbeh. Najskôr sa asi musel trochu zmeniť svet, aby veci opäť dostali zmysel. Vieme, že práve teraz je tá správna chvíľa na Jasonov návrat do kín. Nedalo sa to urýchliť,“ hovorí Paul Greengrass.

Jason Bourne už poskladal skoro všetky črepiny svojej rozbitej životnej mozaiky. Potrestal väčšinu tvorcov zvláštneho programu, ktorý z neho stvorili stroj na zabíjanie. Chce hodiť minulosť za hlavu a žiť ďalej v jednoduchej prítomnosti, ktorou sú ilegálne boxerské zápasy. Z tohto komfortu ho vytrhne bývalá kolegyňa, skúsená agentka Nicky /Julia Stiles/, ktorá mu pripomenie, že odpovede na tie najdôležitejšie otázky ešte nedostal. Keď sa Jason vzápätí takmer stane obeťou nájomného vraha, znovu sa pustí do boja s Agentúrou, ktorú teraz reprezentuje tvrdý riaditeľ Robert Dewey /Tommy Lee Jones/ a nebezpečne bystrá analytička /Alicia Vikander/. Bourne sa znovu ocitá na dobre známej horúcej pôde, v prostredí, kde nemôže veriť nikomu a ničomu. V prostredí, v ktorom si prežitie vyžaduje, aby si spomenul na to, čo sa naučil v programe, vďaka ktorému ako agent skončil. „Jason Bourne nie je superhrdina v kostýme. Je to obyčajný chlap. Preto ho máme radi. Môžeme sa doňho ľahšie vcítiť a premýšľať, čo by sme urobili na jeho mieste. Keď ho vidíme, ako pod obrovským tlakom vymýšľa a následne realizuje dokonalý plán, je to vynikajúci filmový zážitok,“ dodáva režisér.

DEDO

dedoK rázovitému valašskému Dedovi prichádzajú na prázdniny vnúčatá z Prahy. Zaneprázdnení rodičia  posielajú deti v dobrom úmysle zmeniť ich virtuálny svet internetu, mobilov a tabletov. Na valašskej dedine totiž všetko funguje trošku inak. Niežeby tu nebol signál, ale aj Tí Valaši skrátka žijú tak trochu odlišne, pomalšie a hlavne po svojom. Navyše pokiaľ na pôjde dedovej chalupy nájdete zabudnutý poklad, ktorý začne zaujímať i zvyšok dediny, máte zrazu lístok na tajomnú exkurziu históriou starého Valašska od jari až do zimy…

PÁN DOKONALÝ

pan-dokonalyMartha (Anna Kendrick) sa po bolestivom rozchode stretáva s mužom, ktorý by mohol byť konečne tým pravým, teda len do momentu, kým zistí, že „Pán Dokonalý“ (Sam Rockwell) má jednu zásadnú chybu – je to nájomný zabijak na úteku pred kartelovým gangom, ktorý ho zamestnáva. Než to však Martha zistí sú už do seba bláznivo zamilovaní. Rozhodne sa tak, že jediným riešením bude „Pána Dokonalého“ napraviť. Jeho napravením je presvedčená natoľko, že pre vysnívaný vzťah je odhodlaná čeliť aj následkom v podobe úteku pred vraždiacim gangom. Martha postupom času v sebe objaví skrytý talent, ako byť užitočným parťákom vyvolenému zabijakovi.

movie_party_2_Predpremiera_Ostatne_1JEDNOTKA SAMOVRAHOV – PREDPREMIÉRA

(Streda 3.8.2016 o 20.00 h,)

Špeciálna predpremiéra filmu Jednotka samovrahov už v stredu 3. augusta v CINEMAX. Zažite šialenú jazdu aká tu ešte nebola! CINEMAX pre Vás pripravil ten najlepší večer s najhoršími hrdinami! Čaká na Vás maximálny filmový zážitok s predpremiérou očakávaného filmu tohto roka – Jednotka samovrahov. CINEMAX sa postaral o všetko a pripravil šialene výhodný balíček, vďaka ktorému zažijete maximálny filmový zážitok a ešte aj ušetríte. Čaká na Vás welcome drink, darček a chýbať nebude ani prekvapenie. Súčasťou vstupenky sú aj 3D okuliare, a preto CINEMAX žiada, aby si ich diváci na predpremiéru filmu Jednotka samovrahov nekupovali.

TAJNÝ ŽIVOT MAZNÁČIKOV – PREDPREMIÉRA

(Nedeľa 7.8.2016 o 13.00 h, 2D / 14.00 h, 3D)

Príďte si vychutnať skvelú rozprávku Tajný život maznáčikov medzi prvými. Špeciálna predpremiéra už v nedeľu 7. augusta vo Vašom obľúbenom CINEMAX. Zaujímalo Vás niekedy čo robia Vaši miláčikovia, keď nie ste doma? Odpoveď nájdete v animovanej rozprávke Tajný život maznáčikov od tvorcov filmových hitov ako Ja, zloduch či Mimoni. Ak máte radi domáce zvieratká a chcete sa poriadne zabaviť, určite si nenechajte ujsť predpremiéru už túto nedeľu 7. augusta v CINEMAX.

HORE ZA LÁSKOU – BABSKÁ JAZDA

Milé baby, CINEMAX pripravil sme pre Vás ďalšiu skvelú Babskú jazdu, ktorá sa bude konať už v utorok 9. augusta s romantickým filmom Hore za láskou. Zábava, uvoľnená atmosféra a skvelé darčeky od partnerov akcie nebudú chýbať. Pripravte sa na romantickú komédiu, ktorá Vám dokáže, že láska nepozná hranice. Dokáže Diane, príťažlivá žena prekonať predsudky a podľahnúť charizme a šarmu 1,5 metra vysokého Jeana Dujardina?

ARTMAX FILM – ZEM, KTORÁ HĽADÁ SVOJE NEBO

artmax Filmy-page-001(Utorok 2.8.2016 o 20.00 h,)

Príbeh jednej horehronskej obce cez osudy jej obyvateľov je reflexiou sociálnej a ekonomickej reality súčasného Slovenska a zároveň hľadaním zmyslu bytia či vzťahu k svojej zemi, k svojim koreňom. Udržiavanie tradícii ľudovej kultúry a folklóru nie je iba romantickým zahľadením do dedinskej society. Nástojčivá apelatívnosť sociálnej reality posúva prvky tradičného spôsobu života čoraz bližšie k témam celospoločenským. Prausov film ponuka esej o človeku, ktorý sa vždy znova púšťa do zápasu o vlastný zmysel bytia.

Andre Vianoce_A4KRÁĽ VALČÍKOV ZAHRÁ V CINEMAX AJ V PREDVIANOČNOM OBDOBÍ

Na tomto vianočnom koncerte zaznejú všetky obľúbené hity vrátane Hallelujah, Jingle Bells, White Christmas a mnohé ďalšie v podaní Andrého a jeho slávneho sprevádzajúceho orchestra Johanna Straussa, sopranistiek, tenorov a iných špeciálnych hostí. Iba v kinách bude André pre divákov zároveň sprievodcom po jeho rodnom Maastrichte v čarovnom vianočnom šate. V rozhovore s Charlotte Hawkins bude Kráľ valčíkov odpovedať na divácke otázky. Vstupenky už v predaji v cene 12 €. Zľava na CINEMAX FILM kartu 1 € a na CINEMAX VIP kartu 2 €, so vstupenkou z letného koncertu Andrého Rieu získavate zľavu 1 €.

Okrem toho v multikine CINEMAX: Hľadá sa Dory 2D, Podfukári 2, Učiteľka, Legenda o Tarzanovi , Doba ľadová: Mamutí tresk 2D aj 3D, Nezhasínaj!, Ratchet a Clank: Strážcovia galaxie, Pattaya a Predtým, ako som ťa poznala.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.