logo_Logo_cinemax_noveBanskobystrické multikino Cinemax prichádza aj tento týždeň s niekoľkými filmovými novinkami a premiérami. Aj tento týždeň vám prinášame ich prehľad.

ANNABELLE

annabelleJohn Form našiel pre svoju nastávajúcu manželku Miu dokonalý darček – krásnu starú klasickú bábiku oblečenú do snehobielych šiat. Ale Miina radosť z Annabelle netrvá dlho. Jednu hroznú noc vtrhnú do ich domu vyznávači satanského kultu a brutálne napadnú mladý pár. Preliata krv a hrôza nie sú to jediné, čo za sebou nechávajú. Vyznávači Satana vyvolali bytosť tak zákernú, že nič z toho, čo urobili sa nedá ani zďaleka porovnať so zlom, ktorým je teraz posadnutá Annabelle.

[youtube djVwsq3PifA 640 390]

STRATENÉ DIEVČA

stratene-dievcaAmy sa stratila v deň piateho výročia svadby s Nickom. Všetko naznačuje, že nezmizla dobrovoľne. Zúfalý manžel organizuje rozsiahle pátracie akcie a snaží sa robiť všetko možné pre to, aby sa jeho žena našla. Pokiaľ je to možné živá. Paralelne s tým prebieha policajné vyšetrovanie, v ktorom okrem Amy hľadajú ďalšieho človeka, ktorý má jej zmiznutie na svedomí. Ale všetky stopy, nájdené dôkazy a svedectvá Amyných blízkych ukazujú práve na Nicka. Kto to vlastne je? Trpiaca obeť zločinu alebo cynická obluda, ktorá vodí políciu za nos, aby zo seba striasla podozrenie? Kto má pravdu? Ako ju rozpoznať? A čo sa vlastne stalo s Amy?

Znepokojivých otázok pribúda a odpovede stále chýbajú. Trpí tým predovšetkým Nick, ktorý sa z miláčika médií premenil na verejného nepriateľa číslo jedna. Dobre vie, že keď sa Amy alebo jej únosca nenájdu, ponesie si toto znamenie až do konca života, ktorý možno strávi za mrežami. Pokiaľ nemá Amy skutočne na svedomí.

[youtube ApU_B0n9CyE 640 390]

7 TRPASLÍKOV

7trpaslikovRozprávkový príbeh, ako ho nepoznáte.

Možno to bola nemotornosť, možno len smola. Bobo, najmladší zo siedmich trpaslíkov nešťastnou náhodou pichol princeznú Ruženku do prsta než hodiny na oslave jej 18. narodenín odbili polnoc. Tak naplnil kliatbu zlej čarodejnice Della Morty. Touto drobnosťou totiž poslal celé kráľovstvo do stáročia trvajúceho spánku. On aj jeho šesť kamarátov musí stoj čo stoj chybu napraviť. Ale ako? Predsa bozkom z pravej lásky!
Trpaslíci vedia, že Ruženka miluje Jacka. On jediný ju môže prebudiť zo zakliatia. Lenže Jack je momentálne v pazúroch desivého draka Paliča. Ten, ako všetci vedia, sídli v pevnosti mocnej Della Morty. Našich sedem statočných naberie odvahu a neohrozene sa vydávajú Jacka oslobodiť. A ako v každej správnej rozprávke, na malých hrdinov čaká veľa nástrah a dobrodružstiev.

[youtube 15AFRt9BZOQ 640 390]

DETSKÉ KINO – MIKULÁŠOVE ŠIBALSTVÁ NA PRÁZDNINÁCH

detské kino cinemax(Víkend   4.10. – 5.10.2014 o 15:10)

Je tu koniec školského roka a dlho očakávané prázdniny sú konečne tu. Malý Mikuláš, jeho rodičia a babička vyrazili k moru a ubytovali sa  v Beau-Rivage Hotel. Mikuláš si pri mori nájde nových priateľov: Bena, ktorý tam býva…, Freddyho, ktorý stále niečo je, dokonca aj surové ryby…, Georgea, ktorý je vtipný už len preto, že je angličan, uplakaného Paula a Christophera, ktorý chce mať vždy pravdu a to je otravné…

[youtube JWW0S8w0mUA 640 390]

ARTMAX – ŤAŽKÝ DEŇ

CNMX_ARTMAX_logo(Utorok  7.10.2014 o 19:00)

Ťažký deň je čiernobiely komediálny dokument z roku 1964, v ktorom Richard Lester zachytáva hviezdnych The Beatles  Johna Lennona, Paula McCartneyho, Georga Harrisona a Ringa Starra v časoch najväčšej beatlemánie. Scenár k filmu napísal Alun Owen a film prináša dva dni v živote kapely. Je považovaný za jeden z najlepších a najvplyvnejších hudobných dokumentov všetkých čias. Owen strávil s beatlesákmi niekoľko dní. Sami mu vraj povedali, že majú dojem, že ich život „je vlak a izba a auto a izba a izba a izba…“. Túto vetu začujeme vo filme z úst McCartnehyho starého otca. Owen napísal scenár z pohľadu beatlesákov ako väzňov vlastnej slávy, vďaka čomu sa sled koncertov a nahrávanie v štúdiu stali pre nich trestom. Jeho scenár bol nominovaný na Oscara.

[youtube q0eJEX5c1sM 640 390]

Laskanavlasku_turne_A4_CNMX(1)STRETNI CELESTE BUCKINGHAM VO SVOJOM KINE

(Nedeľa 12.10.2014 o 13:45)

Na kráľovskom hrade sa princ Matej cíti ako väzeň. Otec ho prinúti zasnúbiť sa s princeznou Beatrix, ktorú nemiluje. Matej využije náhodné stretnutie s tulákom Tomášom, ktorý je jeho identickým dvojníkom. Chlapci si vymenia šaty a dohodnú sa, že si na jeden deň vyskúšajú život toho druhého. Ráno Mateja neprávom obvinia z krádeže a uväznia. Tomáš musí zostať na hrade a aj keď sa snaží presvedčiť kráľa, že nie je pravým princom, nik mu neverí. Obaja chlapci sa musia postaviť zoči voči svetu, ktorý dosiaľ nepoznali, dospieť a naučiť sa niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia. Odmenou im bude, že obaja nájdu pravú lásku.

[youtube yoo41M-h9_Q 640 390]

Coslaskou_BJ_A4_CNMXBABSKÁ JAZDA S FILMOM „ČO S LÁSKOU“

V októbri sme pre vás pripravili babskú jazdu s romantickou komédiou ČO S LÁSKOU. Akcia sa bude konať 15. októbra o 18:00 vo všetkých kinách CINEMAX.

V roku 1984 boli Amanda a Dawson spolužiakmi na strednej škole. Pochádzali z odlišných sociálnych pomerov, napriek tomu medzi nimi vznikla priam osudová láska. Meštiacka spoločnosť im ju nedopriala.

Sklamaná Amanda odišla študovať na vysokú školu a Dawsona po tragickej autonehode zavreli do väzenia. Nevideli sa celé štvrťstoročie, až kým sa nestretli na pohrebe spoločného priateľa Tucka.

[youtube _-r1Ld6Aaps 640 390]

Okrem toho v multikine Cinemax: 38, Láska na kari, Labyrint: Útek, Zostaň so mnou, Fakjú pán profesor, Sex Tape,  Skôr než zaspím, Equalizer, Útek z planéty zem 2D, Všiváci a Východiskový bod.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.