Cinemax nové logoPri príležitosti blížiacich sa vianočných sviatkov si v Cinemaxe od uplynulého štvrtka, 8. decembra môžete vychutnať dve vianočne naladené filmové novinky. Tou prvou je česko-slovenská rozprávka Anjel Pána 2. Príbeh tohto filmu je voľným pokračovaním úspešnej vianočnej rozprávky. Pokiaľ sa však radi zabávate, nenechajte si ujsť komédiu Vianočná párty, kde sa v hlavnej úlohe predstaví Jennifer Aniston.

VIANOČNÁ PÁRTY

Jediný spôsob, ako uloviť významného klienta a zachrániť firemnú pobočku pre zavretím, je usporiadať veľkolepý vianočný večierok, na ktorý nikdy nezabudnete. Na ktorý nikdy nikto nezabudne.

ANJEL PÁNA 2

anjel-panaAnjel Petronel stále pracuje pri Nebeskej bráne, ale je presvedčený, že by si zaslúžil lepšie miesto. Jeho večný pokušiteľ, čert Uriáš, začne Petronela provokovať: Stačí odtrhnúť jabĺčko zo stromu Poznania a bude vedieť to, čo vie len sám Boh! A cesta k uznaniu a lepšiemu miestu bude voľná. Hádka Petronela s Uriášom o jablko Poznania ale skončí zle-nedobre… V hašterení sa vzácne ovocie skotúľa až na Zem. Anjel – zmätkár a jeho kamarát čert-pokušiteľ musia rýchlo jablko Poznania nájsť a vrátiť. Preto prídu na Zem. Tu v predvečer sviatku svätého Mikuláša stretnú malú Anežku a jej krásnu mamu Magdalénu, partiu nepoctivých koledníkov, vydriducha Košťála i sympatického predavača párkov. Než sa im podarí jablko nájsť a vrátiť tam, kam patrí, zažijú veľké dobrodružstvo. A po množstve ľudských i „božských“ skúšok, naši hrdinovia nakoniec zistia, že cesta k poznaniu vedie predovšetkým cez seba samého, cez objavenie sily priateľstva, lásky a schopnosti odpustiť.

DETSKÉ KINO – AKCIA ARKTÍDA

Detske Kino_RGB_2-page-001(Víkend 10.12. – 11.12.2016 o 13.20 hod,)

V snahe stretnúť sa s otcom v južnom Nórsku sa trinásťročná Júlia a jej osemroční súrodenci  – dvojičky Ida a Sindre – schovajú v helikoptére, ktorá však musí náhle počas letu zmeniť smer. Po tom, čo deti vystúpia a vrtuľník odletí, zistia, že sa ocitli na opustenom ostrove  v arktickej časti Nórska. Podarí sa Júlii v drsnej krajine mrazu a  voľne žijúcich zvierat zužitkovať svoju vynaliezavosť a zachrániť ich všetkých troch?

BABSKÁ JAZDA S MANŽELOM

babska_manzelPríďte sa zabaviť na decembrovú Babskú jazdu s filmom Manžel na hodinu. Uvoľnená atmosféra, skvelé darčeky od partnerov a tombola sú samozrejmosťou. Manžel na hodinu je pokračovaním úspešnej českej komédie z roku 2014 Hodinový manžel. Sleduje ďalšie osudy štvorice hráčov vodného póla, ktorí začali pracovať ako hodinoví manželia – Milana, Honzu, Jakuba a Kryštofa. Milanov vzťah k doktorke Eliške sa sľubne vyvíja, a Milan ju požiada o ruku. Milan je však stále ženatý so Slovenkou Jankou, matkou Kryštofa, s ktorou sa pred rokmi zabudol rozviesť. A je tu ešte jeden problém – návrat štvorice k hraniu vodného póla sa vôbec nedarí. Zostali už len traja. Aby zachránili partiu a vytiahli kamaráta Jakuba z depresií, sa Kryštof rozhodne priviezť do bazéna akvabely a natrénovať s nimi vystúpenie. Všetci sa pustia do prípravy vystúpenia s názvom „Hodinový manžel“. Babskú jazdu môžete zažiť v Cinemaxe už v utorok 13. decembra.

ROGUE ONE: A STAR WARS STORY

Čas na vzburu prichádza už počas stredy 14. decembra. V období bojov sa skupina tých najnepravdepodobnejších hrdinov spojí, aby ukradli plán Hviezdy smrti. Tento kľúčový moment v Hviezdnych vojnách zmení obyčajných ľudí, ktorí sa rozhodli dosiahnuť neobyčajné veci a stanú sa súčasťou niečoho oveľa väčšieho.

a4_turandotARTMAX OPERA – TURANDOT

Pucciniho klasická, posledná opera Turandot so známou áriou Nessundorma sa radí medzi jeho najlepšie. Produkcia režiséra ChenShi-Zhenga vytvorená špeciálne pre úchvatné prostredie Handa opery v prístave v Sydney dáva klasickému príbehu unikátnu perspektívu. Turandot je krásna a vplyvná princezná, ktorá vyzýva svojich pytačov na zodpovedanie troch hádaniek pod trestom smrti. Caláf je odvážny princ z ďalekej krajiny, ktorý sa do princeznej zamiluje na prvý pohľad… Vo vašom kine na vás čaká prípitok, pohodlné sedenie, dokonalý zvuk a skvelý obraz. Vstupné v predpredaji je 9,90 € a v deň predstavenia 10,90 €. Operu Turandot zo Sydney si môžete pozrieť iba v pondelok 2. januára o 19-tej hodine.

PROGRAM KINA NA JEDEN KLIK – STIAHNITE SI CINEMAX DO MOBILU

Všetky potrebné informácie, akými sú program kina, špeciálne akcie, nákup vstupeniek online – priamo z mobilu teraz nájdete prostredníctvom jedného kliknutia.

Okrem toho v Cinemaxe: Vaiana – Legenda o oceáne 2D aj 3D, Santa je stále úchyl!, Underworld: Krvavé vojny 2D, Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu, Prvý kontakt, Fantastické zvery a ich výskyt 2D aj 3D, Trollovia 2D, Bociany 2D, Účtovník a Vtedy v raji.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.