cinemaxUž od štvrtka, 29. júna budete môcť v banskobystrickom multikine Cinemax vzhliadnuť filmovú novinku Predtým ako som ťa poznala, v ktorej si vás láska nájde aj tam, kde to najmenej čakáte. V rámci artmax kina Cinemax prinesie filmy akými sú Oslnení slnkom či Všetko čo mám rád.

PREDTÝM AKO SOM ŤA POZNALA

predtym ako som ta spoznalaEmilia Clarke (hviezda seriálu Hry o tróny) a Sam Clalfin (séria Hry o život) v hlavných úlohách filmovej adaptácie romantického bestselleru obľúbenej autorky Jojo Moyesovej. Louise vie všeličo. Vie, že sa jej páči práca v bistre, a vie, že možno neľúbi svojho priateľa Patricka. Zato nevie nič o klasickej hudbe, nevie, že príde o miesto, a keby tušila, čo ju čaká, asi by prišla o rozum. Will vie, že po dopravnej nehode stratil chuť do života. Vie, čím bol kedysi, vie, že všetko sa mu teraz zdá nepodstatné, a presne vie, ako s tým skoncovať. Zato nevie, že Lou mu vtrhne do života ako náhla búrka. A ani jeden z nich nevie, že jeden druhého navzájom navždy zmenia…

ARTMAX FILM – OSLNENÍ SLNKOM

artmax Filmy-page-001Slávna rocková hviezda Marianne (Tilda Swinton) prišla o hlas. Po operácii hlasiviek trávi kludnú dovolenku na slnečnom ostrove v Taliansku so svojim mladším partnerom Paulom (Matthias Schoenaerts). Lenivá idylka je narušená nečakanou návštevou Marianninho starého priateľa z mladosti, hudobného producenta milenca Harryho (Ralph Fiennes). Sprevádza ho jeho okúzľujúca a dráždivo zvodná dcéra Penelope (Dakota Johnson). Nesúdržná štvorica sa spočiatku dobre zabáva a užíva si krásne prostredie talianskeho vidieka… Do slnkom zaliatych dní sa pomaly začína vkrádať vzrastajúce napätie. Tiene minulosti prebúdzajú v zdanlivých priateľoch temné stránky. Radosť z príjemného stretnutia sa mení v atmosféru plnú skrytých vášní, nedôvery, podozrenia a žiarlivosti. Rastúca paranoja a deštruktívne správanie neodvratne speje k desivej tragédii… Herecký koncert, ktorý rozohrávajú všetci protagonisti filmu ocenili minulý rok na Medzinárodnom filmovom festivale v Benátkach.

V mysterióznej dráme Oslnení slnkom sa pred kamerou zišla hviezdna herecká zostava. Rolu živelného Harryho získal na Oscara dvakrát nominovaný Ralph Fiennes (Anglický pacient, Schindlerov zoznam, Spectre). Rockovú superstar Marianne stvárnila držiteľka Oscara Tilda Swinton (Michael Clayton, Grandhotel Budapešť, Letopisy Narnie).  Príťažlivú Penelope si zahrala vychádzajúca herecká hviezda Dakota Johnson (Päťdesiat odtieňov sivej). Ako Paul sa predstaví belgický herec Matthias Schoenaerts (Dánske dievča, V kráľových záhradách).

ARTMAX FILM – VŠETKO ČO MÁM RÁD

artmax Filmy-page-001(Utorok 5.7.2016  o 18.30 h,)

Príbeh Tomáša, 38-ročného muža, ktorý je konfrontovaný so zásadným zlomom vo svojom živote. Zaplieta sa do malicherných konfliktov so svojou bývalou ženou, rieši neriešiteľné problémy svojho dospievajúceho syna, pomoc od neho očakávajú i jeho starnúci rodičia. A tak útek od všetkého s mladou Angličankou sa zdá byť jediným východiskom…

Andre Rieu_A4DO CINEMAXU SA VRACIA KRÁĽ VALČÍKOV

André Rieu, známy ako „Kráľ valčíkov“ už čoskoro vo vašom kine! V Holandsku predal doteraz viac než 2,5 miliónov CD a DVD, celosvetovo cez 20 miliónov nosičov. Jeho vystúpenia sa stali legendárnymi. Každoročne usporadúva niekoľko vystúpení vo svojom rodnom meste Maastricht v Holandsku. V krásnom prostredí tohto mesta sa pravidelne schádzajú tisícky fanúšikov. Ako býva zvykom, aj tentokrát bude André sprevádzaný slávnym orchestrom Johanna Straussa, a ďalšími mimoriadnymi hosťami. Večer bude plný kúzla, humoru, hudby a emócií, kde si „to svoje“ nájde každá veková kategória. Nechajte sa uniesť jedinečnou atmosférou, ktorá na tento koncert láka divákov zo všetkých kútov sveta. Vstupné 12 €, zľava iba na CINEMAX FILM kartu 1 € a na CINEMAX VIP kartu 2 €.

TRHNI SI A OSLAVUJ SO CINEMAX CELÉ LETO!

CINEMAX oslavuje 10 rokov a vy si tak môžete trhnúť poriadne zľavy. Získajte pre seba desať nadupaných kupónov a užívajte si maximálny filmový zážitok počas celého leta. Kde kupóny nájdete? Príďte prvý júlový víkend do CINEMAX a ku každej zakúpenej vstupenke dostanete zľavové kupóny. Ak sa Vám nedá prísť do CINEMAX-u je tu ešte ďalšia možnosť. Stačí si kúpiť týždenník Plus 7 dní číslo 26 či denník Plus JEDEN DEŇ už v piatok 1. júla. Nezabudnite! Toto leto bude na roztrhanie!

Okrem toho v multikine Cinemax: Angry Birds vo filme 2D, Deň nezávislosti: Nový útok 2D aj 3D, Hľadá sa Dory 2D aj 3D, V zajatí démonov 2, Podfukári 2, Ratchet a Clank: Strážcovia galaxie, Prázdniny All Exclusive, Warcraft: Prvý stret 2D aj 3D, Alica v krajine za zrkadlom 2D, Centrálna inteligencia a Centrálna inteligencia.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.