Pár dní pred Vianocami, 21. decembra 2013, zavíta do Arény Brezno spevácka diva Lucie Bílá s jej koncertným vystúpením Biele Vianoce Lucie Bílá. Sprevádzať ju bude známy orchester Petra Maláska.

lucie bíláManažér agentúry Aybee production Andrej Barančok poznamenal, že pôjde o ojedinelé vystúpenie v rámci Česka a Slovenska, kde ako hosť vystúpi aj famózne pop operné trio LA GIOIA. Zo slov PR manažéra sme sa dozvedeli, že príprava takéhoto koncertu nie je vôbec jednoduchá. Už na jar sa začala intenzívna komunikácia a osobné stretnutia s teamom Lucií Bílej, ktoré sú potrebné na to, aby sa projekt mohol uskutočniť v takejto podobe. Tento typ koncertov je ideálny pre kostoly, avšak minulý rok ho mali možnosť zažiť priaznivci Lucie Bílej už aj v Steel Aréne, kde zožal obrovský úspech aj mimo komornej atmosféry. Práve teraz má možnosť zažiť tento neobyčajný kultúrny zážitok aj stredné Slovensko. „Počas letných mesiacoch nastal ťažký boj so zháňaním reklamných partnerov, absolvovalo sa množstvo pracovných ciest po Slovenku, ale som rád, že sa nám to aj vďaka našim domácim firmám a sponzorom podarilo dotiahnuť do finálnej podoby,“ dodal Barančok.

Od pondelka 23. septembra je možnosť zakúpenia vstupeniek v sieti Ticketportal už od 14 €. V uponáhľanom predvianočnom zhone plnom nakupovania, vypekania a zdobenia stromčeka padne vhod zastaviť sa na chvíľku a prežiť s rodinou neopakovateľný kultúrny zážitok v podobe Bielych Vianoc Lucii Bílej. Lucie Bílá je mnohonásobnou držiteľkou prestížnych ocenení – televíznych Cien TýTý, Českého slávika, ako aj Cien akadémie populárnej hudby. Určite vďaka svojmu mimoriadnemu talentu, krásnemu hlasu, zmyslu pre humor a priateľskému vystupovaniu sa máte na čo tešiť. Veríme že sme týmto článkom dali všetkým našim čitateľom malý typ na darček. Viac informácií nájdete na www.aybee.sk.