Silvester si už dal pre seba chladiť šampanské a nakúpil nejaké ohňostroje, lebo nový rok treba poriadne osláviť, no vy stále neviete, kde ho strávite? Rozhodne však viete, že nechcete byť na preplnenom námestí plnom hlučných petárd a dooblievaných búnd od šumivého moku. Čo by ste povedali na to, keby ste strávili Silvester v Tatrách? Miesto, kde vás nebude otravovať hluk, pretože ste v Tatranskom národnom parku, a tu je pyrotechnika zakázaná. Ale nebojte sa, budete vidieť aspoň vizuálnu šou z ohňostrojov v podtatranských obciach.

lukac-ohnostroj-muzeum-snpSilvester takmer pri nebi

Celý Silvester bude výnimočný. Nielen tým, že v Tatrách budete, ďaleko od všetkých vašich starostí a všedného života, ale bude najvyššie, ako sa na Slovensku dá. Horský hotel Sliezsky dom je totiž najvyššie postavený hotel na Slovensku. Viac než úctyhodná výška 1670 m.n.m. je ideálna na to, aby ste naozaj svoje všednodenné záležitosti nechali dole, ďaleko od od oslavy nového roku. Aký program tu na vás čaká?

Silvestrovský program v Sliezskom dome

Čo vás čaká a čo vás má presvedčiť o tom, že Silvester ďaleko od civilizácie bude pre vás zábavou? Veľkou výhodou pre pracujúcich je, že si môžete vybrať, či prídete 30., alebo 31. decembra. Lebo veď to poznáme všetci, že práca nepočká. Ak prídete 30., čaká na vás večer s horským vodcom. Nie, nepôjdete na nočný výstup na Gerlach, ale v príjemnej atmosfére budete počúvať mrazivé a zaujímavé príhody, ktoré sa v horách odohrali. Ale to hlavné – silvestrovská oslava. Do tanca vám zahrá DJ aj živá kapela, na jedenie dostanete menu, na ktoré by boli hrdí aj v reštaurácii s Michelinovou hviezdou.

Aby vám ráno nehučalo v hlave

Aby ste nenadávali na príslovie „ako na Nový rok, tak po celý rok“, druhý deň bude hučať iba voda vo wellnesse a vaša hlava nie. Relax, vírivky, masáže a odpočinková miestnosť. Plesá sú jedinečné šperky Tatier a vy z odpočinkovej miestnosti budete mať cez panoramatické okno nezabudnuteľný výhľad na Velické pleso. A na druhý deň vás čaká typická slovenská zabíjačka a všetky špeciality, ktoré k nej patria. Tu budete chcieť, aby aj zvyšok roku 2016 vyzeral tak ako jeho začiatok.