Ďalšou zastávkou bežeckých pretekov pod záštitou Marathon BB Tour 2016 bude Brezno. Beh nočnými ulicami tohto mesta štartuje v sobotu 13. augusta.

logo_breznoPrezentácia bude spustená v deň preteku od 19.00 hod do 20.30 hod na Námestí gen. M. R. Štefánika, odkiaľ sa taktiež bude štartovať i finišovať.  Registrácia je možná online do 10. augusta, ale i osobne v deň pretekov na mieste v čase prezentácie. Maximálny počet je 500 bežcov.

Na trať dlhú 7 500 metrov je možné registrovať sa v dvoch kategóriách. V mužskej ale i v ženskej kategórii nie je nijaké vekové obmedzenie. Ocenené vecnými cenami budú prvé tri miesta v mužskej i v ženskej kategórii.

Cena štartovného je deväť eur pri online registrácii a pätnásť eur pri osobnej registrácii. V cene je zahrnuté okrem štartového čísla aj občerstvenie počas preteku a po dobehnutí do cieľa. Bežci si taktiež domov odnesú pamätnú medailu. Kompletné výsledky nájdete na stránke Marathon BB Tour 2016 alebo na webe Združenia aktívnych Brezňanov. Organizátormi podujatia sú mesto Brezno a Združenie aktívnych Brezňanov.