Zľavy a výhody pri nakupovaní na vás čakajú v podstate všade. V bežných predajniach sú to napríklad zľavové poukážky, na e-shopoch sa dajú využiť zľavové kódy a kupóny.

Jednou možnosťou na ich získanie je prihlásenie sa do vernostných programov, ktoré obchod ponúkajú. Oveľa jednoduchšie je využívanie portálov, ako je Tipli. V článku je návod ako získať 5€ bonus.

Ako funguje Tipli?

Veľa ľudí o zľavových portáloch, ktoré ponúkajú zľavové kódy a vrátenie peňazí z nákupov ešte veľa nevie. Funguje to na princípe reklamy a zviditeľňovania e-shopov. Tipli propaguje tovar obchodov práve tým, že láka zákazníkov na zľavové kódy. Obchody im za túto službu platia určitú sumu z každého zákazníka, ktorý nakúpi práve cez tento portál. Aby mal zákazník motiváciu nakúpiť cez nich znovu, posúva Tipli časť z odmeny ktorú im zaplatil obchod práve zákazníkovi. Týmto spôsobom zarobí zákazník, zľavový portál a aj obchod.

Bonus 5€ k prvému nákupu

Keďže aj Tipli si chce robiť reklamu, spolupracujú s rôznymi stránkami a jednou z nich je akosizarobitpeniaze.sk. Ak využijete služby Tipli cez túto stránku, dostanete k prvému nákupu okrem maximálnych 25% z hodnoty nákupu aj finančný bonus v hodnote 5€. Funguje to na tom istom princípe, ako vzťah medzi obchodom a zľavovým portálom. Z tejto spolupráce vyjde každá strana so svojim ziskom, takže nie je dôvod prečo ju nevyužiť.

Ako využiť zľavu a získať 5€ bonus sa dozviete na tomto linku.

Internet je výborný práve v tom, že len vďaka niekoľkým kliknutiam môžete ušetriť peniaze zo skoro každého nákupu. Keďže je to také jednoduché, bolo by zbytočné to nevyužiť. Takže pri najbližšom nákupe cez internet môžete zabudnúť na obavy z podobných portálov a veselo využívať výhody, ktoré vám ponúkajú.