V sobotu, 29. augusta sa v Tami Aréne na Tatranskej ulici konal tradičný turnaj v malom futbale, Urpiner Cup, ktorý bez straty bodu vyhralo mužstvo Ridopu.

Na turnaji sa predstavilo 5 tímov, ktoré si zmerali sily v systéme “každý s každým”, pričom o konečnom poradí rozhodovala tabuľka. Program otvorilo stretnutie domáceho Ortotechu s Ridopom, ktorý nedal svojmu súperovi šancu a uštedril mu 7-gólovú nádielku. Svoj úvodný zápas zvládli aj hráči Bianconeri, ktorí zdolali FC Dan rozdielom triedy. Ortotech si napravil chuť v ďalších dvoch zápasoch, v ktorých zdolal Zlepenec a FC Dan.

Turnaju dominovali mužstvá Ridopu a Bianconeri, ktorých vzájomný zápas rozhodol o víťazovi turnaja. Hráči Bianconeri viedli proti Ridopu už 3:1, no o svoj nádejný náskok prišli a po výhre 4:3 sa z celkového víťazstva radoval Ridop. V súboji o predposledné miesto si FC Dan poradil so Zlepencom, Ortotech skončil po dvoch výhrach a dvoch prehrách na bronzovej pozícií.

Za najlepšieho hráča Urpiner Cupu bol vyhlásený Radoslav Daniš z víťazného Ridopu, cenu pre najlepšieho brankára turnaja si odniesol Marek Šveda z tímu Bianconeri.

Výsledky

FC Ortotech – Ridop 0:7
Bianconeri – FC Dan 4:1
Zlepenec – FC Ortotech 2:5
FC Dan – Ridop 1:3
Bianconeri – Zlepenec 5:2
FC Ortotech – FC Dan 2:0
Ridop – Bianconeri 4:3
Zlepenec – FC Dan 1:5
FC Ortotech – Bianconeri 1:3
Zlepenec – Ridop 5:10

Tabuľka

Poradie Tím Body Skóre
1. Ridop 12 24:9
2. Bianconeri 9 15:8
3. FC Ortotech 6 8:12
4. FC Dan 3 7:10
5. Zlepenec 0 10:25