Späť v čase vás prenesú tematické kostýmy a hudba nabitá atmosférou jednej historickej éry.

30.rokyPo úspechoch predošlých kostýmových párty, ktoré sa nesú pod vedením neformálnej organizácie Rosey Boletus sa 9.3.2013 (sobota) tento raz stretneme v štýlových čipkách a naškrobených motýlikoch. Obľúbenosť podobných akcií v prevlečení stúpa z roka na rok a tak máme opäť možnosť odviazať sa pri tvorbe kostýmov a zháňaní rekvizít, ktoré vždy prispievajú k atmosféram zvolených tém.

Podobné podujatie nesúce sa v znamení tridsiatych rokov bolo pred časom v Klube 77 už organizované, pozitívne ohlasy zúčastnených si však vyžiadali jej repete. Nápad vrátiť sa v čase o viac ako 80 rokov sa ukázal ako výborné spestrenie v zhluku dnešných klasických akcií, ktoré mesto ponúka, k čomu sa vyjadruje aj jedna z organizátorov Ružena Košťálová: „Na kostýmovku v štýle 30tych rokov spomínam najradšej. Bola to naša najlepšia párty, s neopakovateľnou atmosférou, s najpozitívnejšími ohlasmi a pravdepodobne s najväčšou účasťou.“

Klub 77 nás podobnými akciami poteší v nepravidelných intervaloch niekoľkokrát do roka. Medzi prvotiny zahalené do kostýmov patrili 80-te roky. Neskôr sme sa stretli v zoskupení akčných hrdinov a Audrey Hepburnových na filmovej kostýmovke, revolúcia v priateľskej atmosfére  nás zasiahla na Kubánskej party. Na malý priestor sa tak premietnu pravidelne veľké dejiny a bola by škoda nebyť toho svedkom.

Atmosféru rokov minulých si pripomenieme už túto sobotu. Večerom nás bude sprevádzať výborná kapela Martin Uherek Quartet, ktorá sa spolu s organizátormi a pravidelnými účastníkmi postará o jeden z vašich ďalších kostýmových zážitkov.