Už o pár dní v banskobystrickom Klube Hudby a Divadla budú hľadať nového manžela a do Kulturáku na Hornú Mičinú prídu muži, ktorí majú svoje dni. A vy môžete byť pritom.

HĽADÁ SA NOVÝ MANŽEL

hlada-sa-novy-manzelŠialenú komédiu obľúbeného chorvátskeho autora Mira Gavrana Hľadá sa nový manžel uvedie banskobystrické Divadlo Clipperton v utorok 29. novembra (19. hod.) v Klube Hudby a Divadla (HaD). Komédia je plná originálnych nápadov a gagov, určite pobaví a rozosmeje divákov  každej generácie. Jednoduchý príbeh, doplnený chytľavou balkánskou hudbou, sa začína v byte vdovy, ktorá má už dosť samoty a rozhodne sa nájsť si nového manžela pomocou inzerátu. Situáciu chce využiť jej dlhoročný sused. Požiada svojho kamaráta z detstva, aby zahral budúcich nápadníkov tak, že ich vdove zhnusí a tým pripraví situáciu pre neho ako jediného možného kandidáta na ženenie… Vstupenky na divadelné predstavenie si môžete rezervovať cez stránku klubhad.sk.

AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI

aj-muzi-maju-svoje-dniPorozumieť  ženám?  Nemožné(?). Nahliadnite za oponu večných mužských únikov a priblížení sa  svetu žien a riešenia dilemy – s nimi alebo bez nich? Rozohrané situácie prinesú množstvo zábavných momentov, nečakaných zvratov a zápletiek a možno aj odpoveď na otázku, či je vôbec možné žiť bez žien a ich večných mánií. Štyria sexi muži ponúkajú svoj návod. .. Brilantná komédia s iskrivými hereckými výkonmi, slávnymi melódiami, prekvapivými zvratmi a neočakávanými humornými situáciami.Hrajú: Branislav Deák, Ján Jackuliak, Gregor Hološka, Milan Bahul.  Réžia: Martin Mňahončák.

Na komédii Aj muži majú svoje dni od nemeckého autora islandského pôvodu Kristofa Magnussova sa môžete zabaviť  v sobotu 3. decembra (19. hod.) v Kulturáku na Hornej Mičinej.

V spolupráci s Klubom HaD a OZ Umenie na Hornej sme pre vás pripravili súťaž o vstupenky na obidve divadelné predstavenia. Výhercu/výherkyňu dvoch vstupeniek na komédiu Hľadá sa nový manžel vyžrebujeme z tých súťažiacich, ktorí do nedele  27. novembra vyplnia a odošlú súťažný kupón. Rovnako súťažíme aj o vstupenky komédiu Aj muži majú svoje dni.

Súťaž je ukončená. Voľné lístky na predstavenie Hľadá sa nový manžel vyhrala Monika Šupalová. lístky na predstavenie Aj muži majú svoje dni získala Monika Škojcová.