Jedinečnú vianočnú atmosféru si môžete vychutnať v podaní najlepšej speváckej divy českej populárnej hudby Lucie Bílej už 21. decembra v Brezne. V predaji je už len niekoľko lístkov, ale s portálom BBonline.sk môžete tento koncert zažiť aj vy.

lucie bíláTento rok sa vydala na svoje predvianočné turné, počas ktorého navštívi niekoľko miest naprieč celou Českou a Slovenskou republikou. V Brezne sa ale uskutočnia hneď dva koncerty. Prvý sa vypredal v priebehu niekoľkých týždňov od začiatku predaja. Samotná Lucie tak súhlasila s pridaním ďalšieho koncertu, aby potešila ešte viac svojich fanúšikov. Na pridaný koncert bol ale len obmedzený počet miest v predaji, pretože organizátori sa rozhodli dopriať malé vianočné prekvapenie napríklad aj deťom z niektorých detských domovov na Horehroní, či potešiť breznianske zdravotné sestry. V sieti ticketportal.sk sú v predaji už len doslova posledné lístky na pridaný podvečerný koncert.

Špeciálnym hosťom oboch koncertov bude pop operné trio La Gioia. Lucii Bílou bude sprevádzať kapela Petra Maláska , spevácky zbor a sviatočným slovom koncert uvedie rímskokatolícky kňaz Zbigniew Czendlik. Hosťom tohtoročného vianočného turné je aj spevák Kamil Střihavka.

V spolupráci s agentúrou AyBee prináša portál BBonline.sk predvianočnú súťaž o tri lístky na už inak vypredaný večerný koncert (21.12. o 19.30 h). A keďže potešiť chceme skutočného fanúšika Lucie Bílej, súťažná otázka nie je pre laika najjednoduchšia. Do stredy 11. decembra 12.00 h nám odpovedzte na otázku: Ako sa speváčka s umeleckým menom Lucie Bílá volá vlastným menom?

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stal Viktor Palkovič.