Ak už nie počas celého roka, tak minimálne k letu odjakživa dobrá hudba a tanečná zábava patrili. V našom regióne ich k širokej verejnosti už celé desaťročia medzi ľudí prináša dídžej Rudo Tuček. A staré dobré časy s rokmi overenými hitmi pokračujú. Odštartovať nimi môžete aj aktuálne leto.

Najväčší a najmodernejší tanečný klub na Slovensku Ministry of Fun sa po dvoch rokoch obmedzení rozbehol naplno a do Banskej Bystrice už znovu prináša aj popredných svetových dídžejov.

Na svoje si však prídu aj tí, ktorých nelákajú najnovšie trendy tanečnej hudby, ale najradšej si na parket vyjdú pri hitoch, na ktorých vyrastali. Nehovoriac o tom, že hity posledných desaťročí minulého storočia nenechajú len tak sedieť ani mladšie generácie.

Majiteľ klubu Ministry of Fun Rudo Tuček vás prenesie do minulého tisícročia opäť už túto sobotu, 2. júla.

Jeho VIDEO OLDIES PARTY je vždy skvelým zážitkom s jedinečnou show, pri ktorej nechýbajú videoklipy na až 100 metroch štvorcových LED obrazoviek, ktoré spolu s tanečnicami strhnú do tanečných rytmov každého.

Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji na tickets.ministryoffun.sk.

Súťaž!

Nezažili ste ešte atmosféru VIDEO OLDIES PARTY Ruda Tučeka alebo potrebujete o dôvod viac, pre ktorý si v sobotu do klubu Ministry of Fun zájsť? Tak vám portál BBonline.sk v spolupráci s klubom Ministry of Fun takýto dôvod dá. Zapojte sa do štvrtka, 30. júna na Facebooku BBonline.sk do súťaže o 2×2 voľné vstupenky na sobotný večer v banskobystrickom klube Ministry of Fun.