Aktualizácia 14.11.2019: Koncert bol z technických príčin zrušený. Viac informácií o možnostiach vrátenia lístkov nájdete na stránke siete Ticketportal…

Vojtěch Dyk, český spevák ale aj nemenej známy herec, zavíta už v závere mesiaca do Banskej Bystrice. A to v rámci turné s kapelou B-Side Band, ktorá je tak trochu netradičným big bandom. Ich koncert navyše ako doplnia slovenskí S Hudbou Vesmírnou.

Spojenie Vojtěcha Dyka, bývalého člena kapely Nightwork, s brnenským B-Side Bandom trvá už desať rokov a ich spoločné koncerty sa tešia mimoriadnej obľube divákov. Spojenie swingu, modernej hudby a mnohých ďalších žánrov a vynikajúceho speváka, ktorému nechýba humor, vytvára jedinečný zážitok. Zvlášť keď do vlastnej podoby prerábajú množstvo svetových hitov.

B-Side Band založený trubkárom a bandleaderom Josefom Buchtom, je zložený z 18-tich špičkových inštrumentalistov. V Česku patrí medzi najvyhľadávanejšie hudobné telesá svojho žánru a začína rozširovať svoje pôsobenie aj za hranice.

V rámci slovenskej časti koncertného tour budú Vojtěcha Dyka a B-Side Band sprevádzať aj kapela S Hudbou Vesmirnou.

Vybral si ich pritom sám Vojta: „Som inštinktívny človek a v prípade S Hudbou Vesmírnou som proste len načúval tomu, čo sa vo mne udialo, keď som videl ich prvý klip. Presne si pamätám, že to bolo práve na natáčaní s Jiřím Mádlem a ja som sa už potom na tú prácu vôbec nemohol sústrediť, pretože mi hlavou bežala stále tá pieseň. Takže preto, sú jednoducho dobrí,“ zdôvodňuje výber Vojtěch Dyk.

Predpredaj vstupeniek na koncert, ktorý sa v klube Ministry of Fun v bystrickom Europa SC uskutoční už 28. novembra od 19-tej hodiny, je už v plnom prúde. Vstupenky si môžete zakúpiť prostredníctvom predajných miest a webu Ticketportal.sk.

Súťaž!

Koncert do Banskej Bystrice prináša agentúra MANA, v spolupráci s ktorou na našom portáli prinášame aj súťaž o dve vstupenky. Stačí sledovať Facebook BBonline.sk a do stredy – 20. novembra, sa odpoveďou na otázku v komentári pod súťažným príspevkom zapojiť do súťaže.

SÚŤAŽ ❗️Vojtěch Dyk, český spevák ale aj nemenej známy herec, zavíta už v závere mesiaca do Banskej Bystrice. A to v…

Uverejnil používateľ BBonline.sk Štvrtok 14. novembra 2019