Red Hot Chilli Peppers sa radia medzi najúspešnejšie rockové zoskupenia histórie. Predali vyše 60 miliónov nosičov po celom svete, získali šesť cien Grammy a rekordný počet ich singlov (celkom 11) sa stalo jednotkou amerických hitparád.

Po piatich rokoch prichádzajú Red Hot Chili Peppers s novým, už desiatym albumom, tentokrát s názvom I’m With you. Piesne z neho po prvýkrát zaznejú na jedinom živom vystúpení v nemeckom Kolíne nad Rýnom, ktorý si vďaka Europa Cinemas budete môcť prostredníctvom live prenosu vychutnať aj vy už 30. augusta.

Red Hot Chili Peppers v zložení Anthony Kiedis (spev), Flea (basgitara), Chad Smith (bicie) a Josh Klinghoffer (gitara), odohrajú naživo a doslova pred celým svetom piesne z nového albumu na premiérovom a jedinom koncerte Red Hot Chili Peppers Live: I’m With You, ktorý bude zároveň satelitne prenášaný do viac ako 900 kinosál na všetkých kontinentoch. Okrem kompletného nového albumu na koncerte zaznejú aj najväčšie hity tejto svetoznámej skupiny. Prenos v najväčšej kinosále Europa Cinemas začína v utorok 30. augusta od 21. hodiny. Vstupenky sú už v predaji na pokladniach multikina.

Len s portálom BBonline.sk môžete vďaka multikinu Europa Cinemas hrať o dvakrát po dva lístky na jedinečný live prenos koncertu tejto rockovej legendy. Naša súťažná otázka je však hodná len najväčších fanúšikov. Jedným z najväčších hitov tejto kapely bola pieseň Californication z rovnomenného albumu, ktorý bol pre Red Hot Chili Peppers siedmym v poradí. V ktorom roku vyšiel tento album? Svoje odpovede nám posielajte do pondelka 29. júla 2011 14.00 h. Výhercov budeme kontaktovať telefonicky.

Súťaž je ukončená.