cinemaxCINEMAX Banská Bystrica prichádza aj tento týždeň s niekoľkými filmovými novinkami a premiérami. V CINEMAXE môžete vzhliadnuť aj klasický príbeh Popolušky, ktorý netreba asi nikomu veľmi predstavovať, tentoraz však vo výtvarne veľkolepom spracovaní, inšpirovanom Disneyho animovanou komédiou.

POPOLUŠKA

popoluskaObľúbený príbeh „Popoluška“ sleduje osud malého dievčaťa Elly, ktorej otec sa po smrti matky opäť ožení. Ella víta do rodinného domu novú macochu a jej dcéry Anastáziu a Drisellu. Keď Ellin otec nečakane zomrie, ocitne sa zoči-voči nemilosti a krutosti novej rodiny. Nakoniec skončí ako slúžka špinavá od popola a pomaly stráca nádej. Napriek krutosti, ktorú prežíva, je odhodlaná na počesť svojej matky neustále myslieť na jej posledné slová „byť odvážna a láskavá“. Nemieni podľahnúť zúfalstvu, ani pohŕdať tými, ktorí s ňou zaobchádzajú zle. Jedného dňa sa objaví v lese temperamentný cudzinec. Ella netuší, že je to princ, ale cíti, že stretla spriaznenú dušu. Čoskoro sa zdá, že by sa na ňu konečne mohlo usmiať šťastie. Na zámocký ples sú pozvané všetky dievčatá zo širokého okolia a Ella sa teší, že by sa mohla znovu stretnúť s okúzľujúcim Kitom. Macocha jej ale návštevu plesu zakáže a zlomyseľne jej roztrhá šaty. Ako vo všetkých správnych rozprávkach, pomoc je na dosah ruky a objavuje sa vľúdna žobráčka, ktorá pomocou dyne a niekoľkých myší Ellin život navždy zmení.

DETSKÉ KINO – ASTERIX: SÍDLO BOHOV 2D

detské kino cinemax(Víkend   11.4. – 12.4.2015 o 13:30)

Július Cézar je výborný stratég a vodca, ktorý doposiaľ nenašiel nikoho, kto by ho porazil. Iba hŕstka nepoddajných Galov sa naďalej vysmieva priamo do tváre slávneho rímskeho orla a odoláva jeho vojnovým výpadom. Teraz má však Cézar geniálne pomstychtivý plán, ako sa drzých Galov zbaviť raz a navždy: zviesť jednoduchých dedinčanov čarom civilizácie v podobe veľkolepých rímskych stavieb. Teda ide o kompletné vyrúbanie lesov a výstavbu „mramorákov“ (predchodcov dnešných panelákov)… ale rozhodne s honosným názvom – Sídlisko Bohov. Ibaže Asterix a Obelix svoju malú dedinku, ukrytú v hlbokom lese, plnú chutných diviakov, nadovšetko milujú. Predsa nedopustia, aby sa z ich milovaného domova stal turistický skanzen. Musia nakopnúť svoj dôvtip a pokúsiť sa prefíkaného Cézara v tejto podlej bitke poraziť…

D-BOX POHYBLIVÉ KRESLÁ

dvojstrana_a4_dbox_oranzpredelPredtým, než sa rozhodnete kúpiť konkrétne vstupenky, dovoľte, aby sme Vás informovali, že niektoré skupiny osôb môžu pri využití tejto služby pocítiť určitý diskomfort,  a preto ich musíme na podstúpenie tohto rizika upozorniť.

  • Tehotné ženy
  • Osoby so srdcovým ochorením
  • Staršie osoby a ľudia so zranením krku, chrbta alebo hlavy

by mali zodpovedne zvážiť, či si kúpia vstupenku a využijú novú službu D-BOX, na vlastné riziko, napriek tomuto upozorneniu.

Súčasne upozorňujeme, že deti do 10 rokov by mali využívať službu D-Box v sprievode rodiča.

Na pohyblivých sedadlách D-Box je zakázané používať horúce nápoje, aby sa zabránilo ich vyliatiu, ktoré by mohlo spôsobiť škody alebo obarenie.

Okrem toho v multikine Cinemax: Vybíjaná, Konečne doma 2D aj 3D, Rýchlo a zbesilo 7, Rezistencia 2D, Focus, Gunman: Muž na odstrel, Spongebob vo filme: Hubka na suchu 2D, Asterix: Sídlo bohov 2D, Príbehy z lesov a Nočný bežec.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.

Hrajte o voľné lístky do kina!

Multikino CINEMAX Banská Bystrica vám v spolupráci s portálom BBonline.sk prináša pravidelne súťaž o voľné lístky na ľubovoľné predstavenia v banskobystrickom multikine. Hrajte o dve voľné vstupenky na ľubovoľný 2D alebo 3D film. Ak chcete byť zaradení do žrebovania, stačí do nedele 12. apríla, odpovedať na našu súťažnú otázku, ktorá znie:
Ako sa volajú dcéry Popoluškynej macochy?

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stáva Michaela Kovalíková.