Brány Banskobystrického pivovaru na Sládkovičovej 37 sa otvoria v sobotu, 14. septembra o 11-tej hodine. Deň otvorených dverí na mieste, kde sa varí pivo Urpiner, bude už po trinásty raz.

Okrem prehliadky pivovaru bude pripravených pre návštevníkov aj množstvo sprievodných podujatí, súťaží a tiež hudobný program na pódiu. Predstaví sa napríklad Adam Ďurica, skupina Gladiátor,  folklórny súbor Urpín a country skupina Vodopád. No a samozrejme, na všetkých čaká pivo Urpiner a rozličné pivné špeciály, ale aj nealkoholické nápoje z produkcie Banskobystrického pivovaru za mimoriadne priaznivé ceny.

Kompletný program sobotňajšieho podujatia nájdete v našom staršom príspevku…

Súťaž!

Spolu s Banskobystrickým pivovarom sme pre vás pripravili súťaž, v ktorej môžete vyhrať tunajšie výnimočné slovenské pivo. Ale pozor, tentokrát nehráme o Urpiner, ale Urpín!

Čítate správne, Banskobystrický pivovar pripravil tento rok špeciál podľa pôvodnej receptúry Pivovaru Urpín starej viac než 30 rokov. Aj chuť piva nás tak vracia do revolučných čias a pivo Urpín 89! práve tieto časy pripomína. Unikátna historická chuť a kvalita je obohatená o nové moderné postupy a aktuálne chuťové požiadavky na výrobu piva.

Zaujmú aj samotné plechovky, v ktorých sa pivo predáva. Motívy na nich totiž pripravil výtvarník Jozef Gertli Danglár a pripomínajú viaceré symboly revolúcie. Zároveň je pivo špeciálne uvedené aj v spolupráci s pripravovaným filmom Amnestie, ktorý na jeseň príde do kín.

Pre čitateľov portálu BBonline.sk máme pripravených hneď niekoľko kartónov plechoviek piva Urpín 89! Stačí sledovať náš Facebook.

SÚŤAŽ ❗Už v sobotu, 14. septembra je tu Deň otvorených dverí Banskobystrického pivovaru, na ktorý sa každý rok tešíme…

Uverejnil používateľ BBonline.sk Streda 11. septembra 2019