d653c46089Len tento piatok bude mať v bratislavskom legendárnom Štúdiu L+S premiéru nová hra v réžii Jakuba Nvotu – Ani za milión! Kamila Magálová a Marián Geišberg sa už 1. októbra s novou hrou predstavia aj banskobystrickému publiku.

Po augustovom predstavení Radošinského naivného divadla, ktoré do Banskej Bystrice priniesol mestský Park kultúry a oddychu, sa tentokrát môžeme tešiť na ďalších popredných slovenských hercov. Umelecko-produkčná agentúra MANA privedie, len niečo vyše týždňa po premiére, novú hru Štúdia L+S do nových priestorov auly Slovenskej zdravotníckej univerzity v Radvani. To všetko už v utorok 1. októbra o 19-tej hodine.

Lístky sú už v predpredaji v agentúre MANA v Národnej ulici č. 7, prostredníctvom siete ticketportal a jej predajných miest, alebo potom si budete môcť lístky zakúpiť priamo na mieste.

ani_za_milion_bbMichaela Doleželová a Roman Vencl: Ani za milión!

Jacqueline (Kamila Magálová) má za manžela anglického veľvyslanca, napriek tomu je to Francúzska telom aj dušou. Tiež má dve deti a kufrík plný eur, ktorý je ochotná dať každému, kto si ho zaslúži. Nenávidí vidiek, samotu a obyčajnosť. Lambert (Marián Geišberg) manželku nemá, utiekla od neho. Zato má námornícku dušu a svoj maják, o ktorý se stará dvadsaťštyri hodín denne, sedem dní v týždni. Miluje vidiek, samotu a obyčajnosť. Jeden nepozná druhého, a keby bolo všetko tak, ako má byť, nikdy by sa nestretli. Čo má spoločné spustlý strážca majáku s madam z najvyššej francúzskej spoločnosti? No predsa vôbec nič! Napriek tomu spolu strávia deň a noc na bohom zabudnutom mieste, bojujú o holý život, majú spoločné tajomstvo, ktoré navždy spojí ich životy. V tejto brilantnej detektívnej komédií je totižto všetko inak, než sa zdá a isté je len to, že za humornými situáciami sa ukrýva vrah… Predstavenie v réžii Jakuba Nvotu s hudbou Kamila Mikulčíka trvá aj s prestávkami dve hodiny.

Súťaž

V spolupráci s agentúrou MANA vám prinášame súťaž, v ktorej sa jeden z vás bude tešiť z dvoch voľných lístkov na banskobystrické predstavenie Ani za milión!  Odpovedzte nám do pondelka 23. septembra 22.00 h na otázku: Z ktorej krajiny pochádzajú autori hry Roman Vencl & Michaela Doleželová?

Súťaž je ukončená. Výherkyňou sa stala Miroslava Potančoková.