Už v stredu večer sa v banskobystrickom multikine Europa Cinemas uskutoční predpremiéra  štvrtého pokračovania dobrodružstva Jacka Sparrowa. Piráti z Karibiku sa tentokrát ocitnú V neznámych vodách. Nebola by to obyčajná predpremiéra v Europa Cinemas, keby so sebou nepriniesla aj ďalší program v štýle pirátov, keď sa návštevníci premiéry môžu na afterparty tešiť aj na vystúpenie šermiarov zo šermiarskej skupiny Ricasso. V banskobystrickom multikine však nastane po strede aj jedna významná zmena, keď známe tváre televízie JOJ pokrstia jednu z kinosál novým názvom JOJ CINEMA.

Pred tým vás však čaká predpremiéra samotného filmu, v ktorom z pôvodného zloženia pirátov zostali už iba Jack Sparrow (Johnny Depp) a Barbossa (Geoffrey Rush). V drsnom šate sa po ich boku objaví Penélope Cruz, ktorá ako dávna Jackova láska Angelica opäť podivnému kapitánovi skríži cestu. Jacka donúti nalodiť sa na loď Čiernofúza – Queen Anne’s Revenge a to je štart veľkého dobrodružstva.

Lenže či sú jej úmysly čisté, alebo sa rovnako, ako všetci ostatní, len ženie za legendárnou fontánou mladosti, to už sa dozviete v samotnom filme. Ten opäť prinesie strhujúce súboje a dobrodružstvo, ktoré si pod režisérsku taktovku zobral Rob Marshall, ktorý stojí za muzikálom Chicago, či  filmom Nine.

[youtube P8cAnnkg6LI 590 320]

Jedine s portálom BBonline.sk môžete vyhrať dva lístky na túto jedinečnú Pirátsku párty v Europa Cinemas (streda 18.5 o 19.30 h). No o lákavú cenu musíte zabojovať odpoveďou na našu, pomerne náročnú súťažnú otázku. Pýtame sa vás na rok, v ktorom bol nakrútený prvý diel pirátskej ságy – Piráti z Karibiku: Prekliatie Čiernej perly. Svoje odpovede posielajte do utorka 17. mája 16.00 h. Výhercu dvoch lístkov budeme kontaktovať telefonicky.

Súťaž je ukončená.