Pokračovanie série Let’s dance je najväčším lákadlom na návštevu banskobystrického multikina Cinemax, ktoré však od štvrtku poteší aj milovníkov filmových hororov. Tento týždeň vám prinášame opäť aj súťaž o dva voľné lístky na ľubovoľný film.

LET´S DANCE: REVOLUTION

Do kín prichádza netrpezlivo očakávané štvrté pokračovanie najúspešnejšej tanečnej série všetkých čias Let´s Dance teraz s titulom Let´s Dance:Revolution a to samozrejme v 3D. A tanečná revolúcia na pozadí rozpálených ulíc v Miami to určite bude.

Mladá tanečnica Emily (Kathryn McCormick) prichádza do Miami s veľkým snom tancovať na profesionálnej úrovni. Na jednej plážovej párty sa zoznámi so Seanom (Ryan Guzman) a pretancuje s ním celú noc. Sean vedie kontroverzné pouličné tanečné hnutie MOB, ktoré sa drzo derie vpred a tancuje na najrušnejších miestach v meste a aj v netradičných priestoroch ako sú múzeum alebo banka. Niekedy si vyberú aj rušnú križovatku. Jednoducho to rozbalia všade, kde to spôsobí poriadny rozruch. Tancom provokujú bežných okoloidúcich a strhávajú na seba pozornosť médií. Ich hlavným cieľom je spôsobiť čo najväčší šok a byť dobre vidieť a počuť. Sean Emily časom očarí a rozhodne sa do jeho tanečného projektu zapojiť. Postupne sa stáva jeho hlavnou tanečnicou. Čoskoro majú prvé nelegálne vystúpenie, ktoré opäť zdvihne zo stoličiek rad kritikov aj fanúšikov. Jedných nahnevaných a druhých nadšených.  Emilin otec, bohatý biznismen, ale nesúhlasí s tým, aby sa jeho dcéra flákala s pouličnou „bandičkou“. Predstavuje si pre ňu inú budúcnosť. A tak to chce tanečníkom poriadne osoliť. Miesto, kde MOB už dlho trénuje, chce Emilin otec rekonštruovať a využívať na obchodné účely. Na to potrebuje vysťahovať tisícky tam žijúcich ľudí. Skupina MOB sa na protest proti tomu rozhodne vyraziť do ulíc a tancom upozorniť na problém tých, ktorí zostanú bez strechy nad hlavou. Teraz už tanečná skupina MOB netancuje iba preto, aby sa predvádzala a provokovala, teraz tancuje pre tú najsprávnejšiu vec.

[youtube YQ0ejGxaVX8 590 360]

KLIATBA Z TEMNÔT

Majster filmovej hrôzy Sam  Raimi a slávny dánsky režisér Ole Bornedal prinášajú divákom temný thiller, inšpirovaný skutočným príbehom, v ktorom sa starodávne zlé sily rozpútali v našom svete.
Malá Em si vo výpredaji kúpi zvláštnu starožitnú skrinku, ktorá ju upútala na prvý pohľad. Doma ju otvorí a tým sa spustí sled nevysvetliteľných a znepokojujúcich udalostí. Emin záujem o skrinku prerastie v posadnutosť – všade ju nosí so sebou a nikto jej ju nedokáže vziať – ani potom, čo rodičia začínajú tušiť, že ich dcéra prestáva byť sama sebou a nejaká temná sila sa pokúša ovládnuť nielen jej telo, ale aj dušu. To, o čom dovtedy len počuli a čítali v kinách, teraz sami prežívajú. Musia sa vyrovnať s neuveriteľným faktom, že Em otvorila skrinku, ktorá bola po stáročia sídlom démona, známeho v židovskom folklóre ako Dibbuk“. Bude malé dievča schopné ubrániť sa zlu, ktoré vychádza z jej vnútra?

Tvorcov inšpiroval skutočný príbeh muža, ktorý v roku 2004 ponúkal cez eBay „originál skrinky obývanej démonom, ktorá nemala byť nikdy otvorená, ale dávne varovanie zostalo nevypočuté“.

[youtube yCFtBohRxqE 590 360]

ARTMAX – COSMOPOLIS

(utorok, 4. 9. 2012 o 20:45)

Mesto New York, blízka budúcnosť: Eric Packer (Robert Pattison) je dvadsaťosemročný nekorunovaný kráľ Wall Street. Počas jeho jazdy po meste dojde v uliciach Manhattanu k záhadnej explózii a prepukne peklo. Naviac zisťuje, že sa mu rúca finančné impérium. Kontakt so skutočným svetom, i keď len cez okná limuzíny, ešte viac prehlbuje jeho paranoju. V priebehu dvadsaťštyrihodinovej odysey začína k smrti vydesenému Ericovi dochádzať, že jeho život sa blíži ku koncu…

[youtube Kqo-mPOLllA 590 360]

BABSKÁ JAZDA – DRUHÁ ŠANCA

(utorok, 11. 9. 2012 o 18:00)

CINEMAX pre vás pripravil ďalšiu babskú jazdu, tentokrát s filmom „Druhá šanca“. Je to naozaj veľmi milý film o manželskom páre, ktorý je už spolu nejaký ten čas a keďže im po desiatkach rokov manželstva ich partnerský vzťah zovšednel, rozhodne sa Kay navštíviť manželskú poradňu. Po vzhliadnutí príspevku od manželského poradcu v TV sa rozhodne vycestovať spolu so svojim manželom Arnoldom na týždennú manželskú terapiu. Už len zmeniť postoj svojho tvrdohlavého manžela a presvedčiť ho, aby sa s ňou na túto cestu vydal, stojí Kay nemalé úsilie. Film je plný vtipných príhod a trápnych situácií, ktoré prichádzajú, keď už vo vzťahu nefunguje všetko ako má…

Užite si welcome drink, získajte super darčeky a zapojte sa do tomboly o zaujímavé ceny.

Odložte svoje povinnosti, zrušte všetky stretnutia a iné aktivity a príďte sa večer 11. septembra 2012 o 18:00 zabaviť do multikina CINEMAX BANSKÁ BYSTRICA! Lístky v predaji na pokladni kina alebo na tejto adrese…

[youtube sj_axu8eU98 590 360]

Okrem toho hráme: Madagascar 3,Cosmopolis, Návrat temného rytiera, Doba ľadová 4: Zem v pohybe, Macík, Total Recall, Nedotknuteľní, Bournov odkaz, Svätá Štvorka, Neskrotná 3D.

Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk

Hrajte o voľné lístky do kina!

Multikino CINEMAX Banská Bystrica vám v spolupráci s portálom BBonline.sk prináša pravidelne súťaž o voľné lístky na ľubovoľné predstavenia v banskobystrickom multikine. Tento týždeň hráte o dve voľné vstupenky na ľubovoľný 3D film. Aby ste však boli zaradení do žrebovania, musíte do stredy 5. septembra 20.00 h odpovedať na našu súťažnú otázku, ktorá znie: Ako sa vlastným menom volá herečka, ktorá stvárňuje hlavnú ženskú úlohu vo filme Let´s Dance: Revolution?

Súťaž je ukončená. Víťazom sa stala Lucia Jurikovičová.