Možnosť nazrieť do duše ženy, do jej pocitov, do sveta intríg, ľúbostných sklamaní ale aj šteklivých tajomstiev, ponúka komédia Všetko o ženách.

vsetko-o-zenachAutorom komédie Všetko o ženách je obľúbený chorvátsky autor, dramatik, románopisec, novelista a poet Miro Gavran. Už tento fakt sám osebe je zárukou dobrej zábavy. Ale nielen to. Hra, ktorá je sondou do ženskej duše, prinúti aj zamyslieť sa. Rozpráva päť zdanlivo samostatných príbehovzo súčasnosti, ktoré sa odohrávajú v priebehu dvoch mesiacov, od marca do mája, príbehy žien štyroch generácií v rôznych prostrediach, od súkromného bytu cez škôlku, zamestnanie, posedenie v bare až po domov dôchodcov.

Úchvatnú komédiu Všetko o ženách uvedie banskobystrický Klub Hudby a Divadla v nedeľu 6. novembra (19. hod.). Pripravte sa na skvelý herecký trojkoncert. V postavách žien štyroch generácií excelujú Andrea Karnasová, Andrea Profantová a Bibiana Ondrejková.

Vstupenky si môžete rezervovať na webovej stránke klubhad.sk, ale môžete sa aj zapojiť do našej súťaže vyhrať. Do žrebovania o dve vstupenky zaradíme všetkých, ktorí do stredy 2. novembra odošlú vyplnený formulár so správnou odpoveďou na otázku: Príbehy koľkých generácií žien sa odohrávajú v komédii Všetko o ženách?

Súťaž je ukončená. Výherkyňou sa stala Katarína Ličková.