bonbon-trioMáte už program na túto, predposlednú novembrovú sobotu? Ponuka banskobystrického Klubu Hudby a Divadla je skutočne lákavá a sladká.

Program s názvom Paris City Songs v podaní šarmantného dievčenského hudobného zoskupenia Bon Bon Trio je prísľubom pohodového novembrového večera. V Klube Hudby a Divadla (HaD) si ho môžete vychutnať v sobotu 19. novembra.

Pre dievčatá z BonBon Tria je hudba radosťou aj vášňou. Pri ich repertoári to inak ani nejde. Hrajú a spievajú piesne z parížskych kaviarní, plné emócií a silných melódii, ale aj svetové hity upravené do tejto podoby – Édith Piaf, Yann Tiersen, Juliette Gréco, Beatles, Queen, Michael Jackson, Nat King Cole, Sting, Astor Piazzolla, Goran Bregović a ďalší.

Prešovčanka, speváčka Petra Humeňanská pôsobí vo viacerých hudobných projektoch, okrem iného účinkuje aj v  banskobystrickej skupine Družina. Miluje spev a tanec, hrá na klavíri, perkusiách, ukulele a dokonca aj basgitare. Je tiež dobrou herečkou. Jej srdcovou záležitosťou a nekonečným potešením je pre ňu však práve Bon Bon trio.

Na violončelo hrá Katarína Kozelková už od svojich siedmich rokov. Od roku 2011 je členkou orchestra Slovenského národného divadla v Bratislave. Pravidelne sa zúčastňuje majstrovských interpretačných kurzov a bola členkou viacerých medzinárodných mládežníckych orchestrov. Svoje „ja“ však aj ona našla v Bon Bon triu. Katarína pochádza zo Spišskej Novej Vsi.

Hriňovčanka Marcela Vilhanová študovala akordeón a saxofón na Konzervatóriu J. L. Bellu v Banskej Bystrici. Od roku 2005 účinkuje v hudobnej skupine Sto Múch, ale známa je aj z dosiek Radošínskeho naivného divadla a Slovenského národného divadla.

V spolupráci s Klubom HaD sme pre vás už tradične pripravili súťaž o vstupenky. Výhercu/výherkyňu dvoch vstupeniek na koncert Bon Bon Tria v sobotu 19. novembra o 19. hod. v Klube HaD vyžrebujeme z tých, ktorí do štvrtku 17. novembra vyplnia a odošlú kupón so správnou odpoveďou na otázku: V ktorej banskobystrickej skupine účinkuje Petra Humeňanská?

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stal Ján Úporský.