V sobotu 20. mája sa známy banskobystrický klub Ministry of Fun zmení na bojovú arénu. V ringu sa proti borcom z Thajska postavia bojovníci domáceho klubu Firegym.

O galavečeri bojových športov Ministry of Fight sme na našom portáli informovali už začiatkom mája. Tentokrát Vám v spolupráci s klubom Firegym prinášame súťaž o vstupenky na tento vzrušujúci bojový večer, počas ktorého uvidíte štrnásť zápasov. Jednou z najväčších hviezd večera bude čerstvý svetový šampión I-1 WMC v thajskom boxe Jozef „Joky“ Janotík, ktorý si v poslednom čase počínal výborne v ťažkých zápasoch v zahraničí. A výzva ho čaká aj teraz doma. V ringu sa pod full Muay Thai pravidlami postaví proti odchovancovi slávneho Fairtexgymu (Thajsko). Saemapetch Fairtex má na konte 130 zápasov, z toho 115 výhier. Je držiteľom niekoľkých titulov, okrem iného je aj šampiónom Channel 7, jedného z troch najlepších štadiónov v Thajsku.

Ďalší domáci borec, medzinárodný šampión Euroligy Muay Thai Tomáš Činčík, bude mať v ringu za súpera Thajčana Lookkroka Banchameka, ktorý má na konte vyše deväťdesiat zápasov. Po skončení bojov bude veľkolepá after party s DJ Tamira a DJ JayJay.

Súčasťou tohto podujatia, ktoré sa začína o 20.00 hod., môžete byť aj Vy. Vstupenky na Ministry of Fight si ešte stále môžete zakúpiť vo Fitstudio Hit (Nám. Š. Moysesa 12), cez Ticketportal alebo na mieste pred podujatím. Dve vstupenky však môžete vyhrať aj v našej súťaži. Do žrebovania zaradíme všetkých, ktorí do štvrtka 18. mája 12.00 h odošlú súťažný formulár so správnou odpoveďou na otázku: Koľko zápasov má na konte Thajčan Saemapetch Fairtex?

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stal Adam Gašpar.