A máme tu ďalšiu súťaž o vstupenky, opäť do Klubu Hudby a Divadla v Banskej Bystrici. Tentoraz na skvelé divadelné predstavenie Dni v daždi.

Banskobystrický Klub Hudby a Divadla, ako už napovedá aj jeho názov, ponúka okrem príjemného posedenia aj kvalitné umenie. Koncerty sa tu striedajú s divadelnými predstaveniami, literárnymi večermi, výstavami a ďalšími podujatiami.

V utorok 9. apríla sa v Klube HaD predstaví rožňavské Mestské divadlo Actores, ktoré uvedie broadwayský kriminálny divadelný hit Dni v daždi, inšpirovaný skutočnými udalosťami, ktoré sa v osemdesiatych rokoch odohrali v okolí Chicaga.

Dni v daždi sú príbehom chicagských policajtov, introvertného Joeyho a živelného Dennyho, ktorí okrem toho, že sú dlhoroční partneri, sú aj najlepší priatelia. Ich priateľstvo je však vystavené ťažkým skúškam. Zatiaľ čo Joey má ženu, deti aj dom, Denny je sám, má problémy s pitím a nad vodou ho drží hlavne parťák a jeho rodina. Dlhoročný chod vecí je však narušený, keď niekto zaútočí na Dennyho dom a vážne zraní jeho syna. Prvotné pochybenie, zanedbanie a porušenie nielen služobných postupov ale aj etických noriem,  má za následok spustenie lavíny udalostí, ktoré otrasú nielen osudmi ústrednej dvojice…

Súťaž

Skvelú drámu Dni v daždi, v podaní Divadla Actores, uvedie Klub Hudby a Divadla v utorok 9. apríla (19:00 h). A vy máte možnosť vyhrať v našej súťaži dve vstupenky! Do súťaže sa môžete zapojiť na Facebooku BBonline do soboty 6. apríla. Hra nie je vhodná pre divákov/diváčky do 15 rokov!