Svetlan a jeho družina Tosúoni. Vynikajúci hudobníci a zároveň spriaznené duše prichádzajú do Banskej Bystrice.

Koncert slovenského pesničkára Jana Svetlana Majerčíka, rodáka z Východnej a potomka tanečníkov SĽUK-u a Lúčnice, a jeho družiny Tosúoni sa uskutoční v nedeľu 26. februára v banskobystrickom Klube Hudby a Divadla (17. hod.). Bude to koncert plný jasnoživej hudby.

Jednoduchosť (v jednote s duchom), sa vznáša v každom tóne týchto vynikajúcich hudobníkov a zároveň spriaznených duší. Ich piesne žiaria ako kryštály v dnešnom hlučnom a pompéznom svete a namiesto otázok ponúkajú odpovede, ktoré sa dotknú vašej duše. Prebúdzajú neprebudených a v pokore ukazujú cestu k lepšiemu svetu.

Účinkujú: Jano Svetlan Majerčík (hudba, texty, gitara, spev), Barborka Malá (priečna flauta, zobcová flauta, perkusie, spev), Petr Hemmer (husle, viola, indiánska flauta, perkusie, spev) Andrej Majerčík (piano, šamanský bubon).

V spolupráci s Klubom HaD sme pre vás aj tentoraz pripravili súťaž o vstupenky. Do žrebovania o dve vstupenky zaradíme všetkých, ktorí do štvrtku 23. februára vyplnia a odošlú súťažný formulár.

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stal Ján Vrtiak.