Do Banskej Bystrice zanedlho zavíta známa slovenská hudobná skupina FRAGILE. A my vám spolu s Klubom Hudby a Divadla (HaD) opäť ponúkame možnosť súťažiť a vyhrať dve vstupenky na koncert tohto vynikajúcej skupiny.

Skupina Fragile (v preklade „krehký“) interpretuje známe rock – pop – jazzové hity svetových umelcov, akými sú napríklad Sting, Stevie Wonder, Norah Jones, Billy Joel, Tina Turner a ďalší. A to bez použitia hudobných nástrojov, teda „a capella“.

Fragile tvoria: Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golisová, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Vilo Csontos a Kamil Mikulčík.

Koncert, vlastne koncerty (sú dva) Fragile sa uskutočnia v sobotu 6. októbra o 16. a o 19. hodine v Klube HaD Banskej Bystrici (Horná 95). Vstupenky sú v predpredaji priamo v klube HaD alebo prostredníctvom siete ticketportal…

Ale vy, ako sme už spomenuli, máte možnosť vyhrať dve vstupenky, a to na koncert o 16. hodine. Stačí ak správne odpoviete na našu otázku a následne budete mať šťastie pri žrebovaní. Odpovedzte nám do štvrtku 4. októbra 14.00 h na našu otázku: Čo znamená fragile v preklade, a správu o výhre možno zašleme práve vám!

Súťaž je ukončená. Víťazkou sa stala Petra Buzáková.