Do banskobystrického Klubu Hudby a Divadla (HaD) opäť zavíta obľúbené trio 3T. Tým, ktorí 3T už zažili, netreba hovoriť, že toto improvizačné trio to dokáže poriadne roztočiť a je zárukou dobrej zábavy. Chcete sa o tom presvedčiť? Vystúpenie 3T si môžete pozrieť v utorok 26. novembra o 19. hod. A vstupenky na toto predstavenie môžete vyhrať aj v našej súťaži.

26_HaD 3T3T, teda Tri Tvorivé Tvory, je divadelno-improvizačná skupina troch hercov, ktorí si užívajú adrenalín na javisku. Trio tvoria ho Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Puchovský a Stano Staško. V prípade 3T je improvizácia ako výsledný divadelný tvar, vždy v komunikácii s divákom. Predstavenia sú interaktívne, kde divák určí smerovanie deja, alebo ho v procese pozmení. Improvizácia 3T je v značnej miere situačná.

Znamená to, že humor ktorý trio produkuje, vzniká priamo na javisku. Často ním prekvapujú  aj sami seba. Každé predstavenie je spoločné dobrodružstvo hercov a divákov, cesta do krajiny fantázie a temných zákutí ľudskej predstavivosti. Neplatia tu žiadne obmedzenia.

Informácie o predstavení, ktoré sa uskutoční v klube HaD v utorok 26. novembra o 19.00 h získate na www.klubhad.sk, klubhad@klubhad.sk alebo 0917 101 363, kde si zároveň môžete zarezervovať vstupenky.

Do žrebovania o 2 vstupenky na predstavenie 3T v Klube HaD zaradíme všetkých, ktorí do stredy 20. novembra 12.00 h správne odpovedia na otázku:  Čo znamená 3T?

Súťaž je ukončená. Výherkyňou sa stala Slavomíra Haviarová.