Banskobystrický Klub Hudby a Divadla (HaD) už za pár dní poteší svojich veľkých aj malých návštevníkov divadlom. V utorok 18. júna to bude komédia Mira Gavrana Hľadá sa nový manžel v podaní banskobystrického Divadla Clipperton a v stredu 19. júna Divadlo Bez Opony zahrá rozprávku Snehulienka a 7 trpaslíkov.

manzel2Manžela by v utorok spolu s Divadlom Clipperton mali prísť hľadať aj hokejisti Vladimír Országh a Richard Zedník. Výťažok z predstavenia chce HaD venovať maminke 3-ročného Dominika, ktorý od januára statočne bojuje s leukémiou. Predstavenie Hľadá sa manžel je plné originálnych nápadov a gagov. Pobaví všetkých bez ohľadu na vek. (Vstupné 3 EUR.)

Vtipne spracovaná je aj rozprávka Snehulienka a 7 trpaslíkov v podaní Divadla Bez Opony budete môcť vidieť už v stredu 19. júna. Toto divadlo vzniklo v apríli 2007 ako zoskupenie profesionálnych hercov a študentov herectva Akadémie umení v Banskej Bystrici. (Vstupné 1 EUR.)

Lístky na obe predstavenia sú už v predpredaji v Klube HaD na Hornej 95. V spolupráci s Klubom HaD sme pre vás pripravili súťaž o dve vstupenky na obidve predstavenia. Do žrebovania zaradíme všetkých, ktorí do nedele 16. júna 20.00 h pošlú správne odpovede na naše otázky.

Ak máte záujem vyhrať lístky na predstavenie Hľadá sa manžel, napíšte nám, kde má svoje sídlo Divadlo Clipperton?

Súťaž je ukončená.

Pokiaľ máte záujem o lístky na rozprávkovú Snehulienku a 7 trpaslíkov napíšte nám, kedy vzniklo divadlo Bez opony?

Súťaž je ukončená.