Vo štvrtok 28. júla 25. augusta (náhradný termín) sa na amfiteátri v Banskej Bystrici stretnú na jednom pódiu hviezdy slovenskej opernej, rockovej a folklórnej scény. Vstupenky na veľkolepú folklórno-symfonickú show Folklór vo fraku môžete vyhrať v našej súťaži.

Show Folklór vo fraku ponúkne od 19.00 h stretnutie hviezd rôznych scén na jednej scéne. Na pódiu sa predstaví rocková kráľovná Katarína Knechtová, 5-násobný slovenský slávik Peter Cmorík, operní sólisti Miroslav Dvorský, Adriana Kučerová a Filil Túma, ako aj mimoriadne populárny folklorista Štefan Štec a moderátor aj herec Štefan Skrúcaný.

Monumentálny zvuk tomuto hudobnému súhvezdiu, s viac ako 150 hviezdami, dodá orchester Slovenskí symfonici, kapela Sokoly a spevácky zbor Lúčnica, a to pod taktovkou dirigrnta Adriana Kokoša.

Účinkujúci prisľúbili divákom zimomriavky z krásneho umeleckého zážitku a hrdosti na krásu slovenskej hudby. Na pódiu odznejú ľudové piesne vo veľkolepých hudobných úpravách v podaní rozsiahlej palety hudobných hviezd.

Súťaž o vstupenky

Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Predpredaj, alebo ich môžete vyhrať v našej súťaži, v ktorej vyžrebujeme troch výhercov, ktorí získajú po dve vstupenky. Súťaž prebieha do nedele 24. júla 2022 (do polnoci) na Facebooku BBonline.sk.

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Banskobystrického samosprávneho kraja.