3T_2Posledný novembrový týždeň v banskobystrickom Klube Hudby a Divadla sa bude niesť v znamení dobrej hudby a zábavy. Do klubu zavítajú Tri tvorivé tvory (3T) aj český pesničkár Pavel Helan.    

Už tradične vám s Klubom HaD ponúkame šancu vyhrať vstupenky. No a tentoraz to bude dvojnásobná šanca, keďže improvizačné trio 3T vás bude zabávať v stredu a Pavel Helan vo štvrtok.

Tri Tvorivé Tvory – streda 25. november o 19. hod.

Tri Tvorivé Tvory alebo v skratke 3T sú traja herci – Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Púchovský a Stanislav „Stanley“ Staško. Skupina vznikla v roku 2004 v Žiline keď sa k dlhšie fungujúcej dvojici Pucho a Stano pripojil Šoko. Improvizácii sa však všetci traja venujú už od roku 1997. Počas jedenástich rokov 3T odohrali viac ako 430 predstavení, viackrát účinkovali aj v Klube HaD, kde sú veľmi obľúbení. Improvizácie vznikajú priamo na javisku a do deja sa v pohode môžu zapojiť aj diváci. A často práve oni, diváci, určujú, menia a usmerňujú dej.

Ak sa zapojíte do našej súťaže, môže jeden/jedna z vás vyhrať 2 vstupenky na skvelé trio 3T. Do žrebovania zaradíme všetkých, ktorí do utorka 24. novembra vyplnia a odošlú súťažný formulár a odpovedia na otázku: Kde vznikla skupina 3T?

Súťaž je ukončená. Výherkyňou sa stala Renáta Diaková.

Pavel Helan – štvrtok 26. november o 19. hod.

Pesničkár Pavel Helan, ktorý je v týchto dňoch hosťom na slovenskom turné Honzu Nedvěda, absolvuje zároveň aj československú klubovú Ajfon Tour. A je fajn, že sa zastaví aj v Klube HaD.

Pavel začínal s hudbou ako gitarista v jazz bande Young Pekáč Mojmíra Bartku, kde si osvojil dôležité heslo: Strýko hraj, neustále hraj!. Je absolventom gitarovej školy Ota Pinknera. Zvíťazil v relácii Do-re-mi, pôsobil ako učiteľ hudobnej výchovy v New Yorku, sprevádzal bretónskeho speváka Yvesa Guel, bol členom Revival U2/stay, koncertoval v Malajzii a Hong Kongu… a je tiež finalistom súťaže Československo má talent 2013.

Jeden alebo jedna z vás môže vyhrať 2 vstupenky aj na koncert sympatického pesničkára Pavla Helana. Do žrebovania zaradíme všetkých, ktorí do utorka 24. novembra vyplnia a odošlú súťažný formulár a odpovedia na otázku: Kde pôsobil Pavel Helan ako učiteľ hudobnej výchovy?

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stal Adam Bulla.