Romány Zlodeji bozkov a Za tie prachy to stálo vyšli v edícii Príbehy z kabelky (Ikar), ktorá je najmä medzi čitateľkami čoraz populárnejšia.

Zlodeji bozkov

Martina Monošová vo svojom príbehu ponúka príbeh z prostredia veľkomesta a života tzv. zlatej mládeže.

Mladá talentovaná fotografka Ema nedávno doštudovala a so snúbencom Kamilom si plánujú aj spoločnú profesionálnu budúcnosť. Ema však náhodou zistí, že pre Kamila nie je jediná. Citovo otrasená začína od nuly. Nájde si prácu v obchodnom dome. Nové prostredie jej prináša nečakané podnety, problémy i vzťahy. Sympatický riaditeľ Michal či úspešný manažér Roman nie sú jediní, ktorých zasiahne Emina krása a emotívnosť, ale ani neverný Kamil ešte nepovedal posledné slovo…

Ak vás táto knižná novinka od vydavateľstva Ikar zaujala, nájdete ju v každom dobrom kníhkupectve, ale získať ju môžete aj prostredníctvom našej súťaže. Stačí do stredy 20. júna 12.00 h odpovedať na našu súťažnú otázku, ktorá pre túto knižku znie: Čo myslíte, koho si nerozhodná kráska napokon vyberie?

Súťaž je ukončená. Víťazom sa stal Pavol Sokol.

Za tie prachy to stálo

Dej románu Silvie Koscelanskej sa krúti najmä okolo vzťahov za peniaze a okorenený je  patričnou dávkou erotiky.

V tú nedeľu sa už od rána všetko točí okolo vysokoškoláčky Simony a jej nadchádzajúcich zásnub. Príchodom ženícha však na povrch vyplávajú prekvapivé odhalenia o jej dvojakom živote. Keď sa rodičia dozvedia nelichotivú pravdu, že si Simona počas štúdia privyrába ako spoločníčka pre pánov, matka ju okamžite zavrhne. Simona zostáva sama, bez domova, rodiny i snúbenca. Na krátky čas nájde útočisko u spolužiačky Babs, ale osud je nevyspytateľný…

Ak vás táto knižná novinka od vydavateľstva Ikar zaujala, nájdete ju v každom dobrom kníhkupectve, ale získať ju môžete aj prostredníctvom našej súťaže. Stačí do stredy 20. júna 12.00 h odpovedať na našu súťažnú otázku, ktorá pre túto knižku znie: Skúste hádať – zbaví sa Simona tieňov minulosti?

Súťaž je ukončená. Víťazkou sa stala Diana Kosová.

Foto z krstu: Ramon Leško

A ešte jedna zaujímavá informácia! Príbehy z kabelky v posledný májový týždeň pokrstili Táňa Pauhofová, Soňa Müllerová a Iveta Malachovská. V tejto edícii doteraz vyšlo šesť kníh. Iveta Malachovská z „kabelkový kníh“ vtipne vyskladala tento príbeh: Bola to Žena vplyvného muža. Jedného pekného dňa prišiel Milenec, Zlodej bozkov, čo napokon viedlo k Rozvodu, no jedno je isté: Za tie prachy to stálo!

Krstné mamy, tri sudičky, pokrstili Príbehy z kabelky elegantným vysypaním šiestich knižiek z kabelky.