Tohtoročné Vianoce sa už nezadržateľne blížia. Agentúra Aybee production tento rok pripravila niečo špeciálne, a to vystúpenie troch Zlatých hlasov v Aréne Brezno 19. decembra o 19.00 h pod názvom Zlaté Vianoce Brezno 2015, ktoré sú už skoro  vypredané  a v predaji ostávajú posledné vstupenky.

Zlaté-Vianoce-Brezno-2015

Na tomto jedinečnom koncerte vystúpia pop operné trio La Gioia, spevácka diva Dara Rolins a najznámejší muzikálový spevák a herec Daniel Hůlka. A práve s ním Vám prinášame exkluzívny rozhovor.

Čo ste pripravili pre návštevníkov Zlatých Vianoc ?

V Brezne vystúpim v klavírnom doprovode môjho priateľa Martina Rady a dvoch vokalistiek. Repertoár sme prispôsobili dá sa povedať pol na pol. V jednej polovici zaznejú najväčšie muzikálové hity, v ktorých som účinkoval ako Dracula, Bídnici, Gróf Monte Cristo a v druhej polovici zaznie moja tvorba.

DSC_7950Poznáte Brezno a Horehronie, aký máte vzťah k strednému Slovensku ?

Priznám sa, že v Brezne som ešte nevystupoval a o to ma viac teší, že toto mesto navštívim. V okolí mám viacero dobrých priateľov, takže váš kraj poznám. Už ako päť či šesť ročný som jazdil s rodičmi na chatu na Chopku a obdivoval krásu vašich Tatier.

Ako budete tráviť tohtoročné Vianoce ?

Tohtoročné Vianoce budeme tráviť možno pre niekoho netradične, ale s priateľkou sme sa rozhodli stráviť tieto dni pekne v teple a pri mori.

Ste z tých, ktorí kupujú darčeky celý rok alebo na poslednú chvíľu ?

Myslím, že pri mne sa to jednoznačne povedať nedá. Ak vidím niečo čo by sa niekomu z mojich blízkych mohlo páčiť kúpim to aj bežne počas roka. Samozrejme že, ako sa vianočný čas blíži, dokupujem darčeky asi ako každý aj pred Vianocami.

Na aký najkrajší darček, ktorý ste dostali ako deti si spomínate? A ktorý bol ten čo ste nikdy nedostali?

Mal som päťnásť rokov. Vtedy skoro ako každý teenager, aj ja som sníval preháňať sa ulicami na motorke. Môj otec mi splnil tento veľký sen a dostal som motorku Jawu Mustang.

Čo by ste odkázali Vašim fanúšikom ktorí prídu na Zlaté Vianoce do Brezna?

Verím, že prídu v hojnom počte a urobíme všetko preto aby sme spolu odštartovali tohtoročné predvianočné obdobie. Verím, že vystúpenie v Brezne v nich zanechá plno zážitkov a už teraz sa teším na stretnutie s nimi v metropole Horehronia.

Súťaž

V predaji sú už len posledné voľné lístky. Svoje šťastie ale môžete skúsiť aj v našej súťaži. V spolupráci s agentúrou Aybee production potešíme hneď dvoch z vás, ktorí sa budú tešiť každý z dvoch voľných vstupeniek na toto unikátne predvianočné podujatie v Brezne. Stačí do nedele do polnoci odpovedať na otázku: Kto všetko sa predstaví v programe podujatia Zlaté Vianoce v Brezne 19. decembra.

Súťaž je ukončená. Výherkyňami sa stali Katarína Fabušová a Iveta Červenáková.
Výherkyňe budeme informovať e-mailom v priebehu pondelka.