logo_Logo_cinemax_noveCinemax prichádza aj tento týždeň s niekoľkými filmovými novinkami a premiérami. V kine môžete vzhliadnuť už aj najočakávanejšiu filmovú novinku jesene, od režiséra Christophera Nolana, Interstellar.

INTERSTELLAR

interstellarNáš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami. Oceňovaný režisér Christopher Nolan (“Trilógia Temný rytier”, “Počiatok”) prichádza s ďalším prelomovým filmom. Vo filme Interstellar si okrem iných zahrali držiteľ Oscara Matthew McConaughey (“Klub poslednej nádeje”), držiteľka Oscara Anne Hathaway (“Bedári, Diabol nosí pradu”). Scenár k filmu v réžii Christophera Nolana napísali Jonathan Nolan a Christopher Nolan.

 

VČIELKA MAJA 2D AJ 3D

vcielkaDo kín prichádza moderné omladenie všetkým dobre známej klasickej „značky“ VČIELKA MAJA.

Práca, usilovnosť a med – život včiel je v podstate dosť jednotvárny a predom určený….ale nie pre malú včielku Maju, ktorá už od samotného narodenia  narúša zabehané pravidlá úľa svojou radosťou zo života, zvedavosťou a mimoriadne dobrodružnou povahou. Preto je od prvého dňa osobitne sledovaná a veru nie veľmi oblúbená u samotnej hlavnej kráľovskej radkyni Gunilly.
Jedného dňa vypukne vo včelom úli veľký zmätok a zdesenie, pretože sa zistilo, že zmizla všetka materská kasička a podozrenie padne na znepriatelený roj sršňov.
Prefíkaná a po moci bažiaca Gunilla presvedčí kráľovnú, že úľu hrozí zo strany sršňov veľké nebezpečenstvo a jediná možnosť ako sa obrániť je napadnúť sršne. Všetko sa teda priprajuje na boj, iba láskavá a múdra pani Cassandra tuší, že niečo nie je v poriadku a po tom, ako Maja náhodou zistí, že hlavný vinník je obyvteľom ich úľa a nie sršni, pomôže Maji s Wilkom tajne odletieť, aby hľadali pomoc a tým odvrátili blížiacu sa pohromu vlastného úľa a pokúsili sa prinavrátiť mier a priateľstvo medzi sršne a včely.
Maja s Wilkom sa teda vydáva na nebezpečnú cestu, počas ktorej zažijú veľa napätia, ale aj veľa úžasných zážitkov, kúziel a zábavy a nájdu si kopec nových priateľov…..ale hlavne si uvedomia, že existuje aj svet mimo včelých plástov so svojimi odlišnými pravidlami….

 

DETSKÉ KINO – DOM KÚZIEL 2D

detské kino cinemax(Víkend   8.11. – 9.11.2014 o 14:30)

Opustený kocúrik Hrom sa jedného dňa ocitne v tajuplnom dome starého kúzelníka, ktorý obývajú aj nevšedné bytosti zo sveta fantázie. Vľúdne ho prijmú medzi seba, no nájdu sa aj takí, ktorých príchod nezvaného hosťa vôbec neteší. Situácia sa ešte zhorší, keď sa im začne do života miešať kúzelníkov chamtivý synovec. Dom je v ohrození a rovnako tak jeho obyvatelia. Kocúrik však vymyslí skvelý plán a za pomoci nových kamarátov sa mu nakoniec podarí Dom kúziel zachrániť.

BABSKÁ JAZDA S FILMOM ROZPRÁVKAR

Rozpravkar_BJ_A4_CNMXV novembri pre vás Cinemax pripravil babskú jazdu s českým filmom Rozpávkar. Akcia sa bude konať 11. novembra o 18:00 vo všetkých kinách CINEMAX.

Vladimír Michálek nakrútil nový český film „Rozprávkar“. Scenár napísal na motívy veľmi úspešnej knihy Barbary Nesvadbovej Marek Epstein, v hlavných úlohách sa stretnú Jiří Macháček, Anna Geislerová a prvý krát v českom filme hviezda svetového modelingu Eva Herzigová. „Rozprávkar“ tak ponúkne svojmu divákovi skutočne mimoriadnu autorskú kombináciu. Autorka knižnej predlohy Barbara Nesvadbová patrí dlhodobo medzi najpredávanejšie české spisovateľky so širokou čitateľskou základňou….

Prvých 1000 z vás získa knižku Rozprávkar ku vstupenke zadarmo! Môžete si ich vyzdvihnúť v kine od piatku 31.10.2014. Berte prosím na vedomie, že v každom kine je k dispozícii iba 100 ks knižiek. Vzhľadom ku kapacite sály, je v CINEMAX POPRAD 150 ks a v CINEMAX DUNAJSKÁ STREDA 50 ks.

Vstupné: 8 Eur

KONCERT SKUPINY ZOČI VOČI – AKUSTICKÉ TURNÉ

zocivoci_koncert_A4_CNMXMultikino Cinemax pre vás pripravilo akustické turné skupiny Zoči Voči po slovenských kinách.

Koncert v banskobystrickom Cinemaxe sa uskutoční v utorok 2. decembra o 19. hod. Vstupné v predpredaji 6 Eur. Vstupné v deň konania akcie 8 Eur. VIP vstupenka 12 Eur (Sedenie v prvých dvoch radách plus CD ako darček ku vstupenke. CD si môžete vyzdvihnúť na pokladni kina v deň koncertu po predložení VIP vstupenky za 12 Eur).

Vstupenky na koncert si môžete kúpiť na pokladni kina, alebo priamo na stránke multikina Cinemax.

Okrem toho v multikine Cinemax: Falošní poliši, Nebo nie je výmysel, Mapy ku hviezdam, Medzi náhrobnými kameňmi, Drakula: Neznáma legenda, Škatuliaci 2D, John Wick, 7 trpaslíkov 2D, Čo sme komu urobili, Sudca, Láska na vlásku, Annabelle a Stratené dievča.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.

Hrajte o voľné lístky do kina!

Multikino CINEMAX Banská Bystrica vám v spolupráci s portálom BBonline.sk prináša pravidelne súťaž o voľné lístky na ľubovoľné predstavenia v banskobystrickom multikine. Hrajte o dve voľné vstupenky na ľubovoľný 2D alebo 3D film. Ak chcete byť zaradení do žrebovania, stačí do nedele 9. novembra, odpovedať na našu súťažnú otázku, ktorá znie:
Kto režíroval film Interstellar?

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stáva Lukáš Mužla.