19_KoscovaA opäť sa môžete tešiť na koncert Katky Koščovej! V Klube Hudby a Divadla (HaD) v Banskej Bystrici vystúpi s českou folkovou legendou, kapelou Neřež.

Spolu odohrajú prierez celou tvorbou Zdeňka Vřešťála a Víta Sázavského od prvých spoločných pesničiek, cez spoluprácu s vynikajúcou pesničkárkou Zuzanou Navarou až po ich súčasnú tvorbu už pod názvom Neřež. Okrem najznámejších skladieb tejto formácie, akými sú určite pesničky Tisíc dnů, Kočky, Na dně, Za poledne, Černá voda, zaspieva Katka s Neřežom aj ďalšie pesničky Zuzany Navarovej. Nesporne vás čaká nezabudnuteľný hudobný zážitok!

Koncert sa uskutoční v sobotu 19. októbra o 19. hodine v Klube HaD, vstupenky sú v predpredaji na www.ticketportal.sk a www.klubhad.sk. Keďže sa však rýchlo míňajú, skúste šťastie v našej súťaži, ktorú sme pre vás pripravili spolupráci s Klubom HaD.

Stačí, ak do nedele 13. októbra 22.00 h správne odpoviete na našu otázku: Uveďte názov aspoň jednej pesničky Neřež. Ak budete mať šťastie pri žrebovaní, dve vstupenky sú vaše!

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stal Miroslav Kriška.