fragile2Predstavovať Banskobystričanom skupinu Fragile asi ani netreba. Koncertujú v našom meste dosť často. Naposledy v Klube Hudby a Divadla (HaD) vytvorili úžasnú atmosféru. A určite tomu tak bude aj tentoraz, v sobotu 16. marca.

Fragile, pre stabilne vysoký záujem, odohrajú, teda odspievajú, v HaD-e dva koncerty, o 16. a o 19. hodine. V súťaži, ktorú sme pre vás pripravili s Klubom HaD, môžete vyhrať dve vstupenky na koncert o 16. hodine.

Tak už si len pripomeňme, že FRAGILE je slovenská hudobná skupina zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či TV show. Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, FRAGILE interpretuje známe rock – pop – jazzové hity svetových umelcov, akými sú napríklad STING, STEVIE WONDER, NORAH JONES, BILLY JOEL, TINA TURNER… Ich predstavenia sú plné nielen výbornej hudby, ale predovšetkým skvelého humoru, vďaka ktorým zažijete neopakovateľný večer plný jedinečnej zábavy.

Fragile tvoria: Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golisová, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Vilo Csontos a Kamil Mikulčík. V ankete Slávik 2012 skupina obsadila ôsme miesto, čo je na skupinu „bez muziky“ naozaj úspech…

Do žrebovania o vstupenky zaradíme všetkých, ktorí do štvrtku 14. marca 14.00 h správne odpovedia na našu otázku: Koľko členov má skupina Fragile?

Súťaž je ukončená. Víťazom sa stal Róbert Fabuš.

16_Fragile