Je to tu. Očakávané vyvrcholenie ságy Twilight prichádza do slovenských kín, a to banskobystrické nebude výnimkou. Budúci týždeň pozýva Cinemax aj na ďalšiu Babskú jazdu.

TWILIGHT SÁGA: ÚSVIT – 2. ČASŤ

Záverečná časť svetoznámej upírskej ságy nás naposledy zavedie do sveta, kde upíri a vlkolaci bojujú nielen o svoju lásku, ale aj o vlastné životy.

Novorodená upírka Bella a jej manžel Edward môžu byť konečne navždy spolu a šťastní, ale príchod ich pozoruhodnej dcéry Renesmee uvedie do pohybu nebezpečný reťazec udalostí, ktoré pre nich môžu skončiť katastrofou. Rodina Cullenových sa však rozhodne bojovať a kontaktuje priateľov z celého sveta, aby spojili svoje sily a postavili sa vládnucemu rodu Volturiovcov. Veľkolepá bitka, v ktorej víťazstvo môže všetko zmeniť, práve začína.

Napínavé a romantické pokračovanie filmu Úsvit vám pripomenie, prečo sa Twilight sága stala fenoménom a ukradla srdce dievčatám a ženám na celom svete.

[youtube bRxEh51X9nQ 585 340]

DETSKÉ KINO – ASTERIX A OBELIX V SLUŽBÁCH JEJ VELIČENSTVA

(Víkend 17. 11. – 18. 11. 2012 o 15:00)

Pod vedením Júlia Cézara napadli preslávené rímske légie Britániu. Jednej malej dedinke sa však stále darí statočne odolávať, ale každým dňom je slabšia a slabšia. Britská kráľovná preto vyšle svojho verného dôstojníka Anticlimaxa, aby vyhľadal pomoc u Gálov v malej dedinke vo Francúzsku, ktorá je známa svojim dômyselným bojom proti Rimanom. Keď Anticlimax popíše zúfalú situáciu svojich ľudí, Gálovia mu darujú barel svojho kúzelného lekváru a Asterix a Obelix sú poverení doprevadiť ho domov. Akonáhle dorazia do Británie, Anticlimax im predstaví miestne zvyky a všetci to poriadne roztočia! Nahnevaný Cézar sa však rozhodne naverbovať Normandov – strach naháňajúcich bojovníkov zo Severu, aby navždy skoncovali s Britmi. Lenže Normandovia túžia len po jedinom – zažiť strach, pretože započuli to legendárne príslovie – „Strach ti dáva krídla“ a kto by nechcel lietať?

Gálovia, Briti, Normandi a Rimania sa zamotajú do bláznivej naháňačky za kúzelným lekvárom, na ktorom záleží spása národa…

[youtube Cmw7Cxx4Q2g 585 340]

BABSKÁ JAZDA – SVADBA MEDZI CITRÓNMI

(20.11.2012 o 18.00 h)

Milé dámy,
CINEMAX pre vás pripravil ďalšiu babskú jazdu, tentokrát s filmom „Svadba medzi citrónmi“, kde sa v hlavnej úlohe predstaví, síce nie najmladší, ale stále neodolateľný Pierce Brosnan.

Je to mimoriadna romantická komédia od režisérky Susanne Bier, ktorá spĺňa všetky definície tohto žánru, napriek tomu sa nebojí ani vážnych tém. Dve veľmi odlišné rodiny sa stretávajú v nádhernej, starej talianskej vile, na brehu mora, uprostred citrónového sadu. Dôvodom stretnutia je romantická svadba, ktorá je dokonale naplánovaná do posledného detailu. Stretnutie rodinných príslušníkov, starých lások a kamarátov vynesie na povrch množstvo vášne. Susanne Bier vo svojom novom filme „Svadba medzi citrónmi spojila s citom a istotou tému lásky, absurditu, humor, šteklivé dialógy, jemne vykreslené charaktery a zdanlivo jednoduché životné pravdy. Všetko, čo je treba k šťastnému životu, je láska. Aj keď si myslíme, že je už koniec, možno práve vtedy všetko začína.

Užite si welcome drink, získajte super darčeky a zapojte sa do tomboly o Perfektné ceny. Lístky si môžete zabezpečiť v predpredaji už dnes…

[youtube 4OrYF4fqjEE 585 340]

Okrem toho hráme: Hotel Transylvánia 2D, Cililing a tajomstvo krídiel 3D, Asterix a Obelix v službách Jej Veličenstva 3D, Samsara, Skyfall, Nedotknuteľní, 7 dní hriechu, Sinister a 96 hodín: odplata.

Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.

Hrajte o voľné lístky do kina!

Multikino CINEMAX Banská Bystrica vám v spolupráci s portálom BBonline.sk prináša pravidelne súťaž o voľné lístky na ľubovoľné predstavenia v banskobystrickom multikine. Aj tento týždeň hráte o dve voľné vstupenky na ľubovoľný 2D film. Ak chcete byť zaradení do žrebovania, stačí do stredy 21. novembra 12.00 h odpovedať na našu súťažnú otázku, ktorá znie: Sága Twilight má celkovo sfilmované štyri časti, pričom posledná je rozdelená na dva filmy. Vymnenujte jednotlivé časti (názvy filmov).

Súťaž je ukončená. Víťazom sa stal Samuel Rusnák.