Banskobystrické multikino CINEMAX ponúka skvelé filmové novinky každý týždeň a tradične ani tento štvrtok nebude výnimkou. Od zajtrajšieho dňa si budete môcť v kine vychutnať pokračovanie animáku o veselých tučniakoch Happy Feet 2 a to v 3D. Na plátna sa vrátil aj George Clooney a hneď to prinieslo dva Zlaté glóbusy.

Prinášame vám prehľad aktuálnych filmových noviniek a navyše pravidelne dvakrát do mesiaca hráte s našim portálom o VIP lístky na ľubovoľné filmové predstavenie.

Happy Feet 2 3D

Animovaný hit Happy Feet sa vracia vo svojom pokračovaní v znamenitom 3D do nádhernej krajiny v Antarktíde. Mumble, majster stepu má problém, pretože jeho malý syn Erik sa nechce dať do tanca a uteká. Stretáva Ohromného Svena – tučniaka, ktorý dokáže lietať! Mumble ani nedúfa, že by mohol svojmu novému pôsobivému vzoru konkurovať. Keď svetom zatrasú mocné sily, všetko je zrazu hore nohami. Erik ocení odvahu a pevnú vôľu svojho otca, keď sa Mumblovi podarí spojiť všetky národy tučniakov a ďalších úžasných bytostí od miniatúrneho planktónu až po obrovské tulene slonie – a s ich pomocou všetko napraviť.

[youtube YGI7XtMMcJo 590 350]

Deti moje

Pohodový havajský život Matta Kinga (George Clooney) sa začne rúcať vo chvíli, keď jeho žena po nehode skončí v kóme. Otec dvoch dcér, predčasne vyspelej desaťročnej Scottie a sedemnásťročnej rebelky Alexandry, ktorý doposiaľ slúžil len ako „záložný“ rodič, sa naraz musí vyrovnať s vedomím, že výchovu vlastných detí musí zvládnuť sám. A to pre Matta nie je jednoduchá úloha, ktorú mu deti ani neuľahčia. Pri jednej ostrejšej výmene názorov Alexandra otcovi prezradí, že matka havarovala behom romantického lodného výletu s milencom. Takáto rana medzi oči môže človeka prinútiť k čomukoľvek, Matta dovedie k rozhodnutiu nájsť milenca svojej ženy, pričom vlastne vôbec nevie, čo bude keď ho nájde. Pri tejto očistnej, zábavnej a zložitej ceste, na ktorej ho sprevádzajú jeho dcéry, si uvedomí, že to, čo zdanlivo rozbila nehoda jeho ženy, teda pevná rodina, bolo rozbité už dávno predtým. A že on jediný ju môže opraviť. Ale musí chcieť.

[youtube SeEJ6r7gMds 590 350]

Ďalšie filmy v banskobystrickom multikine CINEMAX

Adam Sandler ako Jack a Jill. Tretie pokračovanie trochu piskľavej série filmov o pruhovaných veveričkách Alvin a Chipmunkovia 3 či rozprávkový príbeh v 3D Kocúr v Čižmách. To sú len niektoré z ďalších filmov, ktoré môžete v nasledujúcich dňoch naďalej v multikine Cinemax Banská Bystrica vzhliadnuť. Pre akcie chtivých sú určené snímky ako Muži, ktorí nenávidia ženy alebo pokračovanie príbehu známeho detektíva Sherlock Holmes: Hra tieňov. Na plátna sa po dlhšom čase vracia oddychová česká komédia Muži v nádeji.

Súťaž o lístky do kina

Poďte do kina s priateľmi a zadarmo! Stačí sa zapojiť do našej exkluzívnej súťaže. Hrajte s nami o dva voľné VIP lístky do multikina CINEMAX (aj na 3D predstavenia, využiteľné do konca februára). Do utorka 24. januára 22.00 h sa vás pýtame na mená aspoň troch známych slovenských hercov, ktorých hlasy začujete v slovenskom dabingu snímky Happy Feet 2.

Súťaž je ukončená. Víťazokou dvoch lístkov sa stala Marína Jurašíková.