Banskobystrické multikino Cinemax si pre vás v najbližších dňoch pripravilo viaceré zaujímavé predpremiéry a dokonca aj premietanie za účasti tvorcov. Prinášame vám prehľad noviniek, ktoré v nasledujúcich dňoch uvidíte na plátnach multikina Cinemax Banská Bystrica. Zároveň vám prinášame súťaž o voľné lístky do kina.

COLETTE

coletteStrhujúci ľúbostný príbeh Viliho (Jiří Mádl) a krásnej belgičanky Colette (Clémence Thioly) z prostredia osvienčimského koncentračného tábora rozpráva o osude tajnej lásky v prostredí hrôz, krutosti a smrti, aj o tenkej hranici medzi dobrom a zlom a pravdou a lžou. V likvidačnom tábore sa pred nami odhaľuje neuveriteľný svet každodenného boja o prežitie, kde vládne hierarchia aj medzi samotnými väzňami a obchoduje sa so všetkým, čo môže zachrániť život. Postupne sa rozohrá nemilosrdná hra trojuholníka medzi Vilim, krásnou Colette a ambicióznym dôstojníkom SS Weisackerom (Eric Bouwer).

Vo výpravnej dráme, inšpirovanej osudom slovenských väzňov Alfreda Wetzlera a Rudolfa Vrbu, ktorým sa podarilo ujsť z Osvienčimu a po prvý krát odhalili pravdu o zločinoch proti ľudskosti, sa objavia vo významných úlohách aj slovenskí herci Andy Hryc, Zuzana Mauréry a Kristína Svarinská. Spolu s producentkou Wandou Adamík Hrycovou uvedú film v nedeľu 15. septembra o 18.30 h v Banskej Bystrici.

INSIDIOUS KAPITOLA 2 – PIATOK 13.

insidious_chapter_2(Piatok 13.9.2013 o 20:40)

Známy režisér snímok pri ktorých behá mráz po chrbte, James Wan, dal už po druhýkrát dokopy svoj osvedčený filmársky a herecký tím. Tentokrát prichádza s ešte desivejším pokračovaním hororu z roku 2010. Rodinu Lambertovcov stále prenasledujú temné sily a neodhalené tajomstvá, ktoré ich vťahujú čoraz hlbšie do sveta démonov.

PREDPREMIÉRA ROZPRÁVKY OGGY A ŠVÁBY

oggy(Nedeľa 15.9.2013 o 13:30)

Pozývame Ťa na špeciálne detské predstavenie animovanej rozprávky Oggy a Šváby v nedeľu 15.9.2013 v Tvojom multikine CINEMAX. Okrem Oggyho sa Ťa nevedia dočkať neposedné šváby, bratranec Jack, Buldog Bob, ale aj nová ženská hrdinka, smelá a krásna Olivia. Každá postava si v nových príbehoch a v Oggyho „systéme“ nájde svoje miesto. Oggy tu vždy bol a bude! Navyše, každý detský divák dostane pri predstavení darček – omaľovánku s motívom rozprávky.

DETSKÉ KINO – KRÚDOVCI

LOGO_DK(Víkend 14.9. – 15.9.2013 o 13:20)

Tad od malička túžil byť archeológom, no vyrástol z neho len rojko staviteľ. Vďaka náhodnej zámene sa vydáva na expedíciu plnú dobrodružstiev. Pri záchrane strateného mesta Inkov ho sprevádza krásna a inteligentná výskumníčka Sara, peruánsky „vždy-pripravený“ obchodník Freddy, jeho verný pes Jeff a nemý papagáj..

Okrem toho v multikine Cinemax: Jobs, One Direction: This is Us 2D aj 3D, V zajatí démonov, My sme Millerovci, Lietadlá 2D aj 3D, Šmolkovia 2 2D aj 3D, Elysium, Riddick, Dospeláci 2, Nástroje smrteľníkov: Mesto kostí a Líbánky.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.

Hrajte o voľné lístky do kina!

Multikino CINEMAX Banská Bystrica vám v spolupráci s portálom BBonline.sk prináša pravidelne súťaž o voľné lístky na ľubovoľné predstavenia v banskobystrickom multikine. Hrajte o dve voľné vstupenky na ľubovoľný 2D alebo 3D film. Ak chcete byť zaradení do žrebovania, stačí do stredy 18. septembra 12.00 h odpovedať na našu súťažnú otázku, ktorá znie: Ktorí (aspoň dvaja) slovenskí herci si zahrali vo filme Colette?

Súťaž je ukončená. Výherkyňou sa stala Juliana Martincová.