Den otvorenych dveri Urpiner_44Vstúpte aj vy do 1. pivnej triedy a pozrite si, ako sa varí najoceňovanejšie slovenské pivo Urpiner. Všetci priaznivci výnimočného slovenského piva Urpiner sú už túto sobotu pozvaní na 9. ročník Dňa Otvorených Dverí Banskobystrického pivovaru.

Spoločnosť Banskobystrický pivovar, a. s. otvorí v sobotu 20. septembra 2014 od 11.00 h brány pivovaru pre všetkých svojich priaznivcov a širokú verejnosť. Milovníci, priatelia a fanúšikovia výnimočného slovenského piva Urpiner tak môžu nielen spoznať históriu výroby piva v Banskej Bystrici, ale aj nazrieť do zákulisia pivovaru a zoznámiť sa s celým procesom výroby najoceňovanejšieho slovenského piva.

Sprievodcom pestrého programu bude opäť moderátor Andrej Wallner. Na pódiu sa v rámci hudobného programu predstavia skupiny: Setback, Sendreiovci, country skupina Vodopád a folklórny súbor Urpín.

urpiner pivovarOkrem obľúbených exkurzií po pivovare, čaká milovníkov piva Urpiner aj množstvo ďalších sprievodných atrakcií ako sú prehliadka Klubu vojenskej histórie, ukážky prác záchranárskych psov, hasičov, džuda, polície a mnoho ďalších zaujímavých vystúpení. Na svoje si prídu všetky vekové kategórie. Pre dospelých návštevníkov sú pripravené súťaže v pití piva na čas a v držaní krígľa, pre deti zas trampolína, jazda na koníkoch, či maľovanie na tvár. Samozrejme, nebudú chýbať gurmánske špeciality a jedinečné osvieženie v podobe zlatistého moku – piva Urpiner. Čapovať sa bude pivo priamo z pivovaru a okrem obľúbených klasických pív si môžu návštevníci pochutnať aj na čapovanom pivnom nápoji Urpiner Radler a na nealkoholickom čapovanom pive Urpiner Nealko.

Vstup na podujatie Deň otvorených dverí Banskobystrického pivovaru je zdarma. Prvých 3000 účastníkov navyše dostane kupón na 0,5l nápoj podľa vlastného výberu zadarmo (čapované pivo alebo nealko nápoj). Len v tento deň sa bude pivo Urpiner v pivovare predávať za výnimočne dobrú cenu 0,50 €/0,5l. Milovníci skvelého piva, výbornej nálady a pravej  pivnej pohody sa skutočne majú na čo tešiť.

Príďte sa preto aj vy zabaviť už v sobotu 20. septembra od 11-tej do 17-tej hodiny do areálu Banskobystrického pivovaru na Sládkovičovej 37 v Banskej Bystrici.

Hrajte o výnimočné slovenské pivo!

Viete do ktorého storočia siaha história pivovarníctva v Banskej Bystrici? Odpovedzte nám na túto otázku a aj vás zaradíme do súťaže o kartón plechoviek piva Urpiner Classic 10°, 8pack piva Urpiner (mix) a 6pack piva Urpiner (mix). Súťaž na našom portáli potrvá práve do soboty 20. septembra.

Súťaž je ukončená. Kartón plechoviek piva Urpiner Classic 10° vyhráva Katarína Medveďová,  8pack piva Urpiner (mix) vyhráva Róbert Latinák a 6pack piva Urpiner (mix) vyhráva Tomáš Konkoľ.