Špeciálne predpremiéry, Babská jazda, ale aj ďalšie očakávané filmové novinky. Tak vyzerá aktuálna filmová ponuka banskobystrického multikina CINEMAX. S portálom BBonline.sk môžete teraz navyše vyhrať dva voľné lístky na ľubovoľné filmové predstavenie. Stačí sa zapojiť do našej súťaže v závere tohto článku.

vladkyna_zla
Angelina Jolie ako Vládkyňa zla.

VLÁDKYŇA ZLA

Vo fantastickom svete sa nachádzajú dve kráľovstvá. Prvé z nich, Vresoviská, je plné magických stvorení, to druhé zas obývajú ľudia. Zloriana bývala mladou vílou a múdrou panovníčkou Vresovísk. Zrada a sklamanie však zatvrdili jej srdce. Vedená pomstou a urputnou snahou ochrániť močariská, ktorým vládne, uvalila zatrpknutá Zloriana nezrušiteľnú kliatbu na Auroru, novonarodenú dcéru ľudského kráľa. Aurora vyrastá pod ochranou víl a postupom času sa cíti polapená uprostred prebublávajúceho konfliktu medzi lesným kráľovstvom, kde bola vychovávaná a ríšou ľudí, ktorú raz zdedí. Zloriana zisťuje, že Aurora môže byť kľúčom k zmieru a je donútená k nemilosrdným krokom, ktoré navždy zmenia oba svety. Kliatbu však nedokáže zrušiť ani ona.

[youtube IJinZ_9ypKg 640 390]

SUSEDIA NA ODSTREL

„Bývame vedľa pekla.“ Túto vetu si pravidelne opakujú hrdinovia komédie Susedia na odstrel, ktorí žili na idylickom predmestí až kým sa do vedľajšieho domu nenasťahovali milí, mladí, zábavní a bohužiaľ tiež extrémne hluční vysokoškoláci. Režisér úspešných Kopačiek Nicholas Stoller natočil komédiu, ktorá názorne ukazuje ako zatočiť s neprispôsobivými susedmi. Jeho návod ale pre istotu neskúšajte. Mohlo by vás to vo finále dosť bolieť.

susedia_na_odstrelMac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) sú hrdí rodičia malého dievčatka a akosi sa zmierili s tým, že pre nich už divoké večierky skončili. Žijú v útulnom domčeku v tichej ulici a pomaly sa pripravujú na krízu stredného veku. Keď si susedný dom prenajmú vysokoškoláci na čele s vyrysovaným krásavcom Teddym (Zac Efron) zavetria nebezpečenstvo, ale najprv sa rozhodnú pre priateľský prístup. K nemu patrí aj sľub dodržiavania nočného pokoja a záväzok nevolať políciu hneď, ak by sa niekedy náhodou party vymkla spod kontroly. Lenže už druhá poriadna nočná jazda všetky ušľachtilé záväzky rozmetá a medzi obidvoma domami sa rozzúri otvorená vojna, v ktorej sú povolené všetky zbrane. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že unavení rodičia nemajú proti naštartovaným študentom žiadnu šancu, ale aj Mac a Kelly boli kedysi mladí a z tej doby si pamätajú veľa dosť nepekných trikov.

[youtube 5G-pGiQgu5o 640 390]

OSLÁVTE DEŇ DETÍ V KINE!

CNMX_DD_A4(Víkend 31.5. – 1.6.2014 o 13:30)

Na počesť medzinárodného dňa detí pre vás v multikine CINEMAX pripravili super akciu s rozprávkou Khumba, ktorú si budete môcť pozrieť v predpremiére už 31.5 a 1.6.2014 iba vo vašom kine CINEMAX.

Okrem rozprávky sme pre vás pripravili darčeky a tombolu o super ceny. Každý návštevník, ktorý príde na túto špeciálnu predpremiéru, v sobotu alebo v nedeľu, dostane ku vstupenke okrem darčekov aj malý popcorn. Dospelí si zase zaspomínajú na staré dobré bezstarostné časy a zaplatia detské vstupné. To platí počas špeciálnych predpremiér rozprávky Khumba počas víkendu.

Nenechajte si ujsť príbeh malej zebry menom Khumba, ktorá bola od narodenia trochu iná ako ostatné zvieratká rovnakého druhu a musela preto bojovať s odstrkovaním a štipľavými posmeškami na jej adresu. Khumba bol odmalička z polovice pruhovaná a z polovicej biela. Naviac, keď začalo obdobie sucha, príbuzní Khumbu obvinili, že je priekliaty a že je príčinou všetkých nepríjemmností. Stádo na čele s jeho otcom ho teda vyhnalo. Odvážna, polopruhovaná zebra sa vydáva za nebezpečným, ale zároveň zábavným dobrodružstvom, aby našiel chýbajúce prúžky a získal späť rešpekt svojej rodiny…

[youtube Cs_L85zzB6U 640 390]

EXKLUZÍVNA PREDPREMIÉRA NA HRANE ZAJTRAJŠKA V 3D

EOT_A4_predpremiera_CNMX(Pondelok 2.6.2014 o 20:30)

V novom sci-fi thrilleri “Na hrane zajtrajška” si pod režisérskou taktovkou Douga Limana (“The Bourne Identity,” “Mr. & Mrs. Smith”) zahrali nominant na Oscara Tom Cruise (“Mission: Impossible”, “Jerry Maguire”) a Emily Blunt (“The Devil Wears Prada,” “The Adjustment Bureau”). Epické dobrodružstvo “Na hrane zajtrajška” sa odohráva v blízkej budúcnosti, kedy mimozemská rasa tvrdým útokom zasiahne Zem, a nevie ju poraziť žiadna zo svetových armád. Podplukovník William Cage (Cruise), ktorý sa nikdy nezúčastnil ani jedinej bitky, je náhle degradovaný a následne bez prípravy a s mizernou výzbrojou nasadený do takmer samovražednej akcie. Zabijú ho behom niekoľkých minút. Akoby zázrakom však opäť ožíva na začiatku rovnakého dňa. Znova ho tak čaká boj a rýchla smrť. Znova a znova. Zakaždým je však skúsenejší a dokáže svoje rozvíjajúce sa schopnosti lepšie využívať. V boji mu po boku stojí príslušníčka Špeciálnych jednotiek Rita Vrataski (Blunt). Každá opakujúca sa bitka proti mimozemšťanom je pre Cagea a Ritu príležitosťou dostať sa k porazeniu nepriateľa o krok bližšie.

[youtube e__SfywBiQI 640 390]

BABSKÁ JAZDA S FILMOM NA VINE SÚ HVIEZDY

Cinemax_BJ_A4(Utorok 3.6.2014 o 18:00)

Na máj pre vás v multikine CINEMAX pripravili ďalšiu Babskú jazdu a môžete sa na ňu tešiť už 3. júna 2014 o 18:00 s filmom Na vine sú hviezdy.

Táto skvelá romantická dráma je filmovou adaptáciou celosvetového bestselleru Johna Greena. Príbeh sa točí okolo šesťnásť ročnej Hazel Grace Lancaster, ktorej pred tromi rokmi diagnostikovali rakovinu štítnej žľazy. Hazel sa na stretnutí podpornej skupiny zoznámi s Augustom Watersom, vyliečeným pacientom leukémie, ktorý tam chodí ako podpora svojho kamaráta. Keď sa ich vzťah začne prehlbovať z obyčajného priateľstva snaží sa Hazel zachovať si odstup, pretože sa bojí, že zomrie a Gusa to poznamená. Ale Guse sa jej snaží splniť jej najväčšie želanie a to je letieť do Amsterdamu a stretnúť sa s jej obľúbeným spisovateľom Petrom van Houtom.

Samozrejme na vás čaká welcome drink, darčeky a tombola.

[youtube DtcQmmitftc 640 390]

Okrem toho v multikine Cinemax: X-Men: Budúca minulosť 2D aj 3D, Rio 2 2D aj 3D, Godzilla 2D aj 3D, Divergencia, Bella a Sebastián, Hurá do praveku!, Storočný starček ktorý vyliezol z okna a zmizol, Jedna za všetky a 10 pravidiel jak sbalit holku.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.

Hrajte o voľné lístky do kina!

Multikino CINEMAX Banská Bystrica vám v spolupráci s portálom BBonline.sk prináša pravidelne súťaž o voľné lístky na ľubovoľné predstavenia v banskobystrickom multikine. Hrajte o dve voľné vstupenky na ľubovoľný 2D alebo 3D film. Ak chcete byť zaradení do žrebovania, stačí do stredy 4. júna 14.00 h odpovedať na našu súťažnú otázku, ktorá znie: Kto je režisérom filmu Vládkyňa Zla?

Súťaž je ukončená. Výherkyňou sa stala Michaela Kovalíková.