Vianoce skončili, prázdniny sú ale v plnom prúde a tie nemajú len deti, ale spolu s nimi aj množstvo dospelých. Prečo si ich preto nevyplniť návštevou kina. Banskobystrické multikino Cinemax ponúka v týchto dňoch ponúka rozšírenú ponuku filmových titulov. Nezabudnite, že kino bude na Silvestra zatvorené, ale na nový rok 1. januára si už môžete vychutnať najnovšie filmy opäť naplno.

JACK REACHER: POSLEDNÝ VÝSTREL

Právo má svoje medze. On nemá žiadne. Jack Reacher (Tom Cruise) je ako duch. Bývalého vojenského vyšetrovateľa nájdete len vtedy, keď on sám chce byť nájdený. Objavuje sa v prípadoch, ktoré potvrdzujú, že spravodlivosť je slepá, a v záujme ich vyriešenia neváha ignorovať zákony svojej krajiny. Drsný hrdina z bestsellerov spisovateľa Lee Childa konečne vstúpil na plátna kín s odhodlaním stvoriť rovnako silnú a kvalitnú akčnú ságu, akou sa pred rokmi stal iný pôvodom literárny hrdina Jason Bourne.

Život piatich ľudí, ktorých osud priviedol v rovnakom čase na rovnaké miesto, ukončí šesť guliek vypálených ostreľovačom. Taký masaker si od polície vyžiada nadštandardné nasadenie, ktoré čoskoro korunuje dolapenie pacháteľa. Bývalý elitný vojak nemá pod ťarchou dôkazov najmenšiu šancu, napriek tomu tvárou v tvár vyšetrovateľom zaryto mlčí. Tí z neho dostanú jedinú vetu: „Zožeňte Jacka Reachera.“ S jeho príchodom sa z úplne jasného prípadu stáva výbušná kauza opradená mnohými záhadami, ktorých rozuzlenie môže stáť život rad ľudí, Jacka Reachera nevynímajúc. Lenže ten sa na drsného chlapíka iba nehrá a kvôli pravde je ochotný dosť veľa vydržať.

[youtube fRxHzHYjri8 585 340]

SAMMYHO DOBRODRUŽSTVÁ 2

Sammy a Ray sú dve nerozlučné morské korytnačky užívajúce si bezstarostný život na koralovom útese. Spoločne dohliadajú na mláďatká Rickyho a Ellu, ktoré nemajú ani potuchy o nástrahách šíreho mora.

Jedného dňa sa Sammy a Ray dostanú do rúk pytliakom , ktorí ich predajú do akvária v Dubaji. Malý šéf akvária, morský koník Big D, ich zasvetí do svojho plánu na útek. Avšak Sammy a Ray vymyslia vlastný spôsob, ako sa dostať zo zajatia a to s pomocou ich nových priateľov: rybe menom Jimbo, zdržanlivému homárovi, chobotnici Annabel a celej rodinke tučniakov. V tej chvíli už prichádzajú Ricky s Ellou, aby ich zachránili.

Po sérii napínavých momentov a naháňačiek sa naši hrdinovia vydajú na juh, aby sa tam stretli so Shelly, Sammyho prvou a jedinou láskou.

[youtube t4qxVhTjQGU 585 340]

DETSKÉ KINO – DOBA ĽADOVÁ 4: ZEM V POHYBE

(Víkend 29.12. – 30.12.2012 o 14:20)

Do kín sa po troch rokoch vrátila obľúbená mamutia rodinka Mannyho, Ellie, ich teenagerskej dcérky Broskynky, leňochoda Sida, šavlozubého tygra Diega a roztržitého krysoveveričiaka Scratta, aby prežili nové napínavé dobrodružstvá. Práve Scratt, so svojou záľubou pre žalude a ich ukrývaním spôsobí katastrofu nevídaných rozmerov. Podarí sa mu zasadiť svoj žaluď takým spôsobom, že pradávna Pangea začne praskať a lámať sa na jednotlivé kontinenty a vďaka pohybu litosferických dosiek dôjde aj k rozdeleniu našej prehistorickej partie. Ellie a Broskynka zostávajú na jednom kontinente a Many, Sid a Diego sú unášaní prúdom na ľadovej kryhe hlboko do šíreho oceánu.

Nech to stojí, čo stojí, naši traja odvážni priatelia sa musia dostať späť domov a pri tom na nich čaká nejedno veľké dobrodružstvo. Pri ceste späť im dá zabrať nielen morská búrka, prílivové vlny a morské príšery, ale musia zvládnuť aj prvé spoločné súžitie na jednej malej kryhe a tak sa môžeme tešiť na rad komických scénok plných vzájomných potýčiek. Zhodou  okolností a náhod sa na ich provizórnu loď, ktorú si vyrobili z ľadovca, dostane aj Sidova babička, ktorú skupinka zachráni v príboji morských vĺn. Už, už to vyzerá, že naša partička kamarátov bude zachránená, keď sa z oparu hmly vynorí loď, ale jej čudesná posádka na palube ani v najmenšom nechce našim kamarátom pomôcť. Práve naopak, všetci sú vzatí do zajatia a dostávajú sa do ešte väčších problémov.

[youtube W_kl4Zza-Ck 585 340]

Okrem toho hráme:  Hobit: Neočakávaná cesta v 2D aj 3D (HFR), Twilight sága: Úsvit – 2.časť, Ralph Rozbi-to 3D, Hotel Transylvánia 2D, Legendárna partia 2D, Argo, Pí a jeho život, Cililing a tajomstvo krídiel 2D, Ladíme!, Atlas mrakov, Anna Karenina a Oui Šéfe.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese http://www.cine-max.sk/

Hrajte o voľné lístky do kina!

Multikino CINEMAX Banská Bystrica vám v spolupráci s portálom BBonline.sk prináša pravidelne súťaž o voľné lístky na ľubovoľné predstavenia v banskobystrickom multikine. Aj tento týždeň hráte o dve voľné vstupenky na ľubovoľný 2D film. Ak chcete byť zaradení do žrebovania, stačí do stredy 2. januára 12.00 h odpovedať na našu súťažnú otázku, ktorá znie: Kto je režisérom filmu Jack Reacher: Posledný výstrel?

Súťaž je ukončená. Víťazom sa stal Marián Griga.