Už v sobotu, 8. októbra sa v najväčšom a najmodernejšom tanečnom klube na Slovensku Ministry of Fun uskutoční ďalšia z ikonických Video oldies party zakladateľa tohto klubu a legendárneho dídžeja Ruda Tučeka.

Počas leta bol klub opäť dejiskom množstva skvelých tanečných večerov, o ktoré sa postarali aj svetoví dídžeji. Ľudia v Banskej Bystrici ale dobre vedia, že o zaručenú zábavu sa tu roky skvele stará aj Rudo Tuček, ktorý svoj hudobný prehľad zúročuje v jedinečnom výbere tých najväčších tanečných hitov rokov minulých.

Video oldies Ruda Tučeka je „oldieska“ ako sa patrí. V najmodernejšom klube na Slovensku, pod taktovkou skúseného dídžeja a s využím všetkých technických vymožeností, ktorými modernizovaný priestor disponuje, však zážitok naberá na obrátkach.

Špecifikom tejto oldies party je napríklad práve využitie 100 metrov štvorcových LED obrazoviek, na ktorých sú premietané videoklipy skladieb. A to, spolu s tanečnicami, už roztancuje naozaj každého.

Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji na tickets.ministryoffun.sk.

Súťaž!

Nezažili ste ešte atmosféru VIDEO OLDIES PARTY Ruda Tučeka alebo potrebujete o dôvod viac, pre ktorý si v sobotu do klubu Ministry of Fun zájsť? Tak vám portál BBonline.sk v spolupráci s klubom Ministry of Fun takýto dôvod dá. Zapojte sa do štvrtka, 6. októbra na Facebooku BBonline.sk do súťaže o 2×2 voľné vstupenky na sobotný večer v banskobystrickom klube Ministry of Fun.