Na nový rok je problematika chudnutia aktuálnejšia ako kedykoľvek predtým. Predsavzatie schudnúť si do nového roku dáva väčšina ľudí, ktorí sa chcú stať lepšími. Patríte aj vy do tejto skupiny a rozmýšľali ste o tom, že si kúpite lieky na chudnutie, aby vám to išlo lepšie? Lenže sa neviete rozhodnúť, či je to správna cesta, alebo nie? Predtým, ako sa rozhodnete, by ste mali vedieť, ako tabletky na chudnutie fungujú.

tabletky free ccAko fungujú tabletky na chudnutie

Dôležité je uvedomiť si, že tabletky na chudnutie sú len doplnkom výživy. To znamená, že sú len pomocníkom, ktorý vám pomôže s chudnutím. Neznamená to, že si ich dáte za hrsť, zapijete kolou, sadnete si ku telke s chipsami a budete čakať, kedy schudnete. Lieky na chudnutie nakopnú váš metabolizmus, znížia chuť do jedla a urýchlia spaľovanie vašej energie, no chudnúť za vás nebudú. Musíte im pomôcť. Ako?

Hýbte sa

Dôležité je hýbať sa. A veľa. Zájdite do posilňovne, no teraz, keď sa snažia všetci plniť svoje predsavzatia, môže to tam byť na nevydržanie. Tak si obujte topánky na behanie, oblečte si Nebbia legíny, dajte si poriadnu softshellovú bundu a choďte si zabehať. Nie je nič lepšie na chudnutie ako behanie. Okrem toho je to skvelá prevencia pred depresiou, zlepšuje vašu srdcovo-cievnu činnosť a tá čistá hlava po dobehaní je na nezaplatenie. Nebojte sa toho.

Upravte si jedálniček

Preto, aby ste rýchlo a účinne chudli, sa musíte nielen hýbať, ale aj zmeniť si jedálniček. Jasné, dokázali by ste to aj bez jeho zmeny, no stálo by vás to zbytočne veľa síl. Prečo? Pretože základným pravidlom pri chudnutí je mať vyšší výdaj energie ako jej denný príjem. Takže chudnúť môžete, aj keď budete jesť denne dve kilá zmrzliny, no museli by ste spáliť viac kalórií ako to množstvo, ktoré obsahujú dve kilá zmrzliny. Znížte príjem sacharidov, najlepšie tak, že vymeníte prílohu k mäsu za čerstvú zeleninu a pôjde to. Pomôcť si môžete antioxidantmi ako chlorella a uvidíte, že to pôjde lepšie ako plávanie proti prúdu rieky.