Veľký výber módneho oblečenia pre deti od významnej stredoeurópskej značky Coccodrillo nájdete od 1. októbra už aj v Banskej Bystrici. Nová predajňa sídli na Námestí Štefana Moysesa 4.

V otvárací deň, vo štvrtok 1. októbra, budú navyše k dispozícii aj uvádzacie zľavy vo výške 20 percent.

Výhodne nakúpiť štýlové oblečenie a obuv pre novorodencov i staršie deti však môžete v Coccodrillo prakticky kedykoľvek. Značka je totiž známa nielen svojou kvalitou, ale aj prístupnými cenami či pravidelnými akciami. Stačí sa prísť pozrieť, istotne si vyberiete.

Počiatky vzniku značky Coccodrillo a firmy špecializujúcej sa na detskú módu siahajú do deväťdesiatych rokov. Jej zakladatelia ju tvorili ako mladí rodičia, čo sa prejavilo aj vo výsledných produktoch. Značka sa od svojich počiatkov sústredí na kvalitu, estetiku a funkčnosť, pričom pri návrhoch sa prihliada aj na názory samotných detí. V ponuke sú odevy pre každý deň, športové aj elegantné. Pri projektovaní sa spoločnosť riadi detskou fantáziou, pretože to sú práve deti, kto oceňuje výrobky tejto značky.

Každoročne sú predstavované nové jesenno-zimné a jarno-letné kolekcie. V každej sezóne tak vzniká množstvo nových módnych kúskov pre dievčatá aj chlapcov.

Aktuálne akcie a informácie z banskobystrickej predajne značky Coccodrillo môžete sledovať na Facebooku.