Štiavnické vrchy ukrývajú vo svojich lesoch jeden vzácny druh salamandry. Nejde o žiadnu jaštericu s oranžovým fľakmi, ide o výnimočný hotel pri Štiavnici. Hotel, v ktorom si prídu na svoje športovci, rodiny s deťmi, gurmáni, ale aj firmy, ktoré sa rozhodli v tomto príjemnom prostredí usporiadať teambuilding. Štiavnické vrchy sú ideálne pre nenáročnú turistiku, schladenie sa počas horúcich letných dní v tajchoch, ale aj na dokonalý relax, keď budete mať všetkého už pokrk. Najvyšší vrch pohoria, Sitno, so svojou výškou 1009 m n. m. naozaj predurčuje Štiavnické vrchy pre každého. Čo všetko tu môžete robiť?

tajch salamandra

Hotel pre rodiny s deťmi

Vďaka príjemné prostrediu, dostupnému terénu a vybaveniu hotela, je Salamandra ideálny hotel pre príjemnú rodinnú dovolenku. Prečo? Pretože tu nájdete detský wellness, ihriská, detské menu v reštaurácii či animátora Salamandríka, ktorý sa postará o vaše ratolesti a pripraví im skvelý program. V lete sa môžete ísť okúpať na umelé jazerá – tajchy, ktoré boli vytvorené kvôli získavaniu energie pri ťažbe rúd alebo si obujete pevné kožené topánky a pôjdete na pohodovú túru. A čo v zime? V zime máte hneď pri hoteli lyžiarsky svah, na ktorom si prídu na svoje skúsení lyžiari, ale aj začiatočníci.

Hotel pre firemné akcie a kongresy

Rôzne kongresy a firemné akcie v hoteli Salamandra sú na vysokej úrovni. Prečo? Pretože pre kongres je k dispozícii až 130 miest pre všetkých účastníkov a audio-vizuálne pomôcky sú samozrejmosťou. Keby ste sa rozhodli pre menej formálny teambuilding, tak na výber máte z rôznych programov. Napríklad aquazorbing na tajchu, poľovnícky deň, počas ktorého sa naučíte strieľať z luku či crazy deň, kde si vyskúšate sumo obleky, cannonball, funbike či rugby fun. Jednoducho teambuilding so všetkým, čo k tomu patrí. A tých, ktorí milujú dobré jedlo, poteší známy kuchár Ľubo Herko, ktorý patri vo svojom fachu medzi elitu. Už viete, kde zoberiete svoje deti alebo firmu na teambuilding?