Na tipovaní môže vyhrať ktokoľvek – a nemusí to byť práve odborník na šport. V kurzovej ponuke stávkových kancelárií sa totiž nenachádzajú iba športové stávky, ale aj mnoho iných zaujímavých možností. Vsadiť si môžete na výsledok volieb, speváckych súťaží, ale napríklad aj na vývoj počasia či kurz Bitcoinu.

Stávkové kancelárie na Slovensku sa otvárajú čoraz väčšiemu spektru zákazníkov. Svoju ponuku postupne obohacujú o rôzne atraktívne služby – virtuálne hry, automaty a kasínové hry či stávkové príležitosti, ktoré sú zrozumiteľné aj pre „nešportovcov“. Reč je predovšetkým o špeciálnych stávkach týkajúcich sa rôznych, najmä však spoločenských udalostí. Môžete si ale vsadiť napríklad aj na to, aká teplota bude nameraná na konkrétnom mieste v konkrétnu dobu.

Trump alebo Biden?

V čase vzniku tohto článku hýbu svetom prezidentské voľby v USA. Obháji republikán Donald Trump svoj prezidentský mandát, alebo sa 46. americkým prezidentom stane demokrat Joe Biden? Ak vás osloví tipovanie v Niké, môžete si staviť nielen na celkového víťaza volieb, ale tiež na počet hlasov pre víťaza, na výsledky v jednotlivých štátoch USA či na počet štátov, v ktorých kandidát zvíťazí. Pred uzatvorením stávky však odporúčame poriadne si naštudovať princípy špecifického volebného systému v USA, kde rozhodujú nielen hlasy voličov, ale aj tzv. voliteľov.

Kto vyhrá turnaj v CS:GO a preteky na Mars?

Kurzová ponuka Fortuny takisto obsahuje zaujímavé stávkové udalosti. Môžete si tipnúť napríklad na to, ktorá spoločnosť ako prvá dopraví človeka na povrch Marsu. Favoritom udalosti ohraničenej dátumom 31.12.2020 je momentálne SpaceX, firma Elona Muska – ak tomuto americkému vizionárovi budete veriť a stavíte si v tomto momente práve na jeho spoločnosť, v prípade úspechu sa váš vklad znásobí 45krát. Zaujímavé kurzy si však môžete zahrať aj v rámci e-športovej kurzovej ponuky. Rýchlo rastúci segment s miliónmi fanúšikov po celom svete sa už udomácnil v slovenských stávkových kanceláriách a oslovuje stabilnú obec tipérov. Tipuje sa na CSko, LOL, Star Craft a mnohé ďalšie.

Vsaďte si na Bitcoin

Fortuna má v talóne aj ďalšiu atraktívnu stávkovú príležitodť, ktorú by si mohli zahrať odborníci na kryptomenu Bitcoin. Jedná sa o digitálnu menu, ktorá v dnešnom usporiadanom svete pôsobí tak trochu punkovo – Bitcon je totiž decentralizovaný. Inštitúcie, vlády, záujmové skupiny, dokonca ani tvorcovia Bitcoinu (pseudonym Satoshi Nakamoto) nemôžu túto menu umelo ovplyvňovať, teda podhodnocovať, nadhodnocovať, falšovať, atď. Bitcoin je určite revolučný, ale aj veľmi nestabilný; jeho hodnota sa môže behom jedného dňa zmeniť o desiatky percent. Ak sledujete vývoj Bitcoinu, tipnite si Fortune na hodnotu záverečného kurzu tejto meny ku dňu 31.12.2020.