Do Banskej Bystrice zavíta spevácke pop operné trio TRJOF s jedinečným hudobným hosťom, svetoznámou opernou divou Ľubicou Rybárskou. Koncert sa uskutoční 7. decembra o 18.00 h v evanjelickom kostole na Lazovnej ulici.

TRJOF - plagat - vianoce 2013TRJOF je zoskupenie troch umelcov do ojedinelého hudobného telesa. Kreativita, humor a láska k spevu a divákovi spojila troch umelcov Tomáša Horvátha, Igora Šimega a Petra Makranského. Tri rôznorodé základy, tri hlasy, tri žánre a jeden skvelý harmonický súzvuk s mimoriadnymi aranžmánmi sľubujú nezabudnuteľný hudobný zážitok. Odznejú muzikálové a pop operné interpretácie skladieb svetového súčasného aj klasického repertoáru.

Prísľubom kvalitného operného zážitku je svetoznáma operná diva Ľubica Rybárska, ktorá vystupovala aj v tých najväčších metropolách Európy. Jej medzinárodná kariéra sa začala dynamicky odvíjať už v roku 1988, kedy sa stala víťazkou prestížnej svetovej opernej súťaže Luciana Pavarottiho v americkej Filadelfii. Popri náročnej sólistickej práci v Opere SND sa od roku 2004 aktívne venuje aj pedagogickej činnosti.

Lístky sú v predpredaji prostredníctvom siete ticketportal alebo v Informačnom centre mesta Banská Bystrica v Radnici.