Známy banskobystrický zabávač Ján Snopko už v stredu 27. októbra o 19:30 privíta Martina Babjaka, Štefana Skrúcaného, Rasťa Piška a hudobníka Daniela Buranovského vo svojom novom zábavnom programe s názvom HYDE PARK. Tento sa bude odteraz každý mesiac konať v netradičnom priestore – v kinosále Europa Cinemas!

„Pozval som si všetko kamarátov a všetkých nás navyše niečo spája. Martin Babjak mal päťdesiatku v septembri,  ja mám teraz v októbri, Števo Skrúcaný mal v júni a Rasťa Piška to čaká budúci rok. Sme teda štyria päťdesiatnici, a keďže nám všetkým pred rokmi televízie zavreli dvere, tak sme taká skupina, ktorá chodí po vystúpeniach, a aj teraz to bude večer kamarátov,“ povedal v nedávnom rozhovore pre náš portál humorista, ktorý sa už neodmysliteľne spája s  mestom pod Urpínom.

Ak sa tohto jedinečného programu chcete zúčastniť neváhajte, pretože lístky, ktoré si môžete zakúpiť v pokladniach multikina aj dnes, sa rýchlo míňajú. Vyskúšať však môžete aj svoje šťastie! Hrajte s portálom BBonline.sk o dva lístky na nový program Jána Snopka – HYDE PARK.