budúcu stredu prinesie Europa Cinemas ďalšiu skvelú novinku! Kinosála sa zmení na kabaretný priestor, v ktorom bude odteraz každý mesiac známy banskobystrický zabávač Ján Snopko vítať svojich hostí.

O týždeň, 27. októbra o 19:30 privíta Martina Babjaka, Štefana Skrúcaného, Rasťa Piška a hudobníka Daniela Buranovského v novom zábavnom programe s názvom HYDE PARK. Stretnutie priateľov pobaví a dokonca sa na túto premiéru možno príde pozrieť aj premiérka.

Na nový progam, ktorý nám v rozhovore priblížil jeho samotný autor a hostiteľ Ján Snopko, si už môžete zakúpiť vstupenky v pokladniach multikina,

Vašou talkshow bavíte ľudí už roky, je recept na pobavenie divákov stále rovnaký?

Ťažko povedať, ale tak ako sa vyvíjala doba, tak sa vyvíja aj divák. Čo bolo smiešne pred desiatimi rokmi, už teraz nie je. Pozorujem to na svojom synovi. Čo je dobré, to vydrží, pretože keď som mu nedávno pustil Divadlo Járy Cimrmana, tak to dopozeral, dokonca sa mu to páčilo.

V čom bude tento nový program iný od predošlých, ktoré ste robievali?

Stredoslováci boli kedysi o ľuďoch zo stredného Slovenska. Nikdy som si nepozýval politikov, ale teraz už budem. A budem chodiť s mikrofónom medzi ľudí, nech sa opýtajú. Ľudské slovo má veľkú váhu. Samozrejme, budem sa to snažiť odľahčovať a nepôjdeme do kontroverzných tém. Bude sa to určite niesť v priateľskom duchu.

Prvýkrát to bude iné. Pozval som si všetko kamarátov a všetkých nás navyše niečo spája. Martin Babjak mal päťdesiatku v septembri,  ja mám teraz v októbri, Števo Skrúcaný mal v júni a Rasťa Piška to čaká budúci rok. Sme teda štyria päťdesiatnici, a keďže nám všetkým pred rokmi televízie zavreli dvere, tak sme taká skupina, ktorá chodí po vystúpeniach, a aj teraz to bude večer kamarátov.

Prečo Hyde Park?

Práve preto, že každý si môže povedať, čo chce, a či už to niekoho zaujme, alebo zostane rečník sám nepochopený za rečníckym pultom, sa ukáže. Keď budeme dobrí, tak budeme mať divákov, keď nie…

V posledných rokoch ste svoj program uvádzali skôr v menšom kabaretnom formáte, teraz prechádzate do najväčšej sály banskobystrického multikina. Je tento nový priestor skôr výhodou alebo nevýhodou?

No je to trochu nevýhoda. Bol som zvyknutý na tak maximálne 200 ľudí, kabaretný formát. Je to prvýkrát a uvidíme, či sa to v kine chytí. Ono v Europa Cinemas si od toho sľubujú toľko, že ja som chcel najmenšiu sálu a oni dali najväčšiu. 🙂 Ale operatívne to presunieme tak, aby to bolo príjemné pre všetkých.

Váš program  bude každomesačný, na čo sa teda môžu diváci tešiť?

Prvýkrát to bude iné. Ako som už povedal, bude to stretnutie kamarátov k tým našim päťdesiatinám. Prvá ostrá by bola až o mesiac. Volal som napríklad pánom Lasicovi a Labudovi, ktorí nemajú nič proti účasti v takomto programe. Ale ako som povedal, bude to aj o politike. Keď sme robili v Dereši, tak som sa tam stretával so všetkými politikmi, ministrami. Osobne poznám mnohých, viem čo sa môžem opýtať, aby zareagovali, aby boli vtipní. Vedia pobaviť, dokonca  niekedy aj keď nechcú.

Hrajte s portálom BBonline.sk o dva lístky na nový program Jána Snopka – HYDE PARK.