Banskobystrická Dukla narazila v treťom kole Slovnaft Cupu na účastníka tretej ligy Bratislava – FC Rohožník. V minulom kole si hravo poradila s Báhoňom 5:0, no tentokrát to už zverenci trénera Ľubomíra Faktora také jednoduché nemali.

FC Rohožník vs. FK Dukla Banská Bystrica 2:1 po penaltách (0:1)

Góly: 67. Zajíc – 45. Zázrivec. ŽK: Vaniš – Zázrivec, Nikolič. Zápas sledovalo v Rohožníku 620 divákov.

Zostava FC Rohožník: Adamovič – Ambra, Troják, Filípek, Škuta, Zajíc, Vaniš, Hudy, Uhrinec (80. Miklušičák), Špoták (60. Pelikán), Lörinczi

Zostava FK Dukla Banská Bystrica: Maťašovský – Vodecký, Gaško, Nikolič, Pančík (66. Savič), Zázrivec, Willwéber, Kostadinov, Mazič (75. Garagič), Šufliarský (37. Gombala), Rejdovian

FK Dukla Banska Bystrica - MSK Zilina B, futbal 2015 | REGIONAL MEDIA, s.r.o.V prvom polčase si 620 prítomných divákov na štadióne Rohožníka muselo počkať na gól až do samotného záveru. Vtedy sa trafil Tomáš Zázrivec a jeho presný zásah zo 45. minúty bol klasickým gólom do šatne, ktorý mal Duklu ešte viac vzpružiť. Realita však bola iná. V 67. minúte sa podarilo vyrovnať Marekovi Zajícovi a do konca riadneho hracieho času sa už skóre 1:1 nezmenilo. A tak sa šlo priamo bez predĺženia, tak ako je to v pravidlách pohárových stretnutí, na kopy z bieleho bodu. V lotérii mali viac šťastia domáci futbalisti a vyhrali ju 5:3. Dukla, ktorá je na chvoste Doxxbet ligy, teda vypadla aj v Slovnaft Cupe a to skôr než to býva zvykom.